Fontanny czekają na projektanta

CZY NA ZIELEŃCACH BĘDZIE TRYSKAĆ WODA?

Może jeszcze nie wszystko stracone i zarówno fontanna w pobliżu przystanku przy ul. Armii Krajowej, jak i ta w centrum miasta obok wielkiej dziury zostaną uruchomione jeszcze w tym roku.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Urząd miasta szuka chętnych, którzy podejmą się wykonania dokumentacji i przeprowadzenia remontu fontanny oraz zagospodarowania zieleni przy ul. Armii Krajowej (jest na to 60 dni od daty podpisania umowy). Oferty można składać do 11 lipca br. Poprzednie próby wyłonienia wykonawcy zakończyły się niepowodzeniem. Jeśli tym razem się uda, to jest szansa, aby teren przy przystanku zmienił się na korzyść nie tylko na wizualizacji (na zdjęciu), którą już kilkakrotnie publikowaliśmy na łamach „Linii”, lecz także w rzeczywistości.

Równocześnie ogłoszono zapytanie ofertowe na wykonanie dokumentacji na potrzeby remontu fontanny pomiędzy ulicami Staszica i Andriollego na terenie zieleni obok wielkiej dziury. Wykonawcy mogą się zgłaszać do 27 czerwca, a na realizację zadania będą mieli 30 dni od daty podpisania umowy. Przypomnijmy, że na uruchomienie fontanny w parku miejskim w tym sezonie nie mamy co liczyć…

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.