Rolkowy maraton na ulicach

OTWOCK: KIEROWCY, UWAŻAJCIE NA UTRUDNIENIA W RUCHU!

W niedzielę, 8 lipca odbędzie się Półmaraton Otwocki na Rolkach. Szykuje się prawdziwe ściganie, ale wymaga to wyrozumiałości mieszkańców, bo kilka ulic w Otwocku zostanie na kilka godzin zamkniętych.

FILIP PYTLAWSKI

Ogólnopolskie zawody w jeździe szybkiej na rolkach to impreza przeznaczona zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Odbędą się wyścigi dla dzieci na dystansie 100 m (start o godz. 12.30), dla młodzieży na 3,8 km (godz. 13.15) i 7,6 km (godz. 13.20) oraz bieg główny – półmaraton na dystansie 20 km (godz. 14.00). Start i meta będą znajdować się przed Liceum Ogólnokształcącym im. K. I. Gałczyńskiego.

Trasa ma prowadzić ulicami: Filipowicza, Andriollego, Narutowicza i Poniatowskiego (w stronę ul. Filipowicza). W czasie trwania zawodów część tych ulic zostanie wyłączona z ruchu w godz. od 12.30 do 15.30. Mimo że to niedziela, utrudnienia będą na pewno odczuwalne.

Głównym organizatorem zawodów jest Warszawskie Towarzystwo Łyżwiarskie „Stegny” przy współudziale klubu otwockiego UKS Bieliki. Zapisy są prowadzone online na stronie http://www.stegny.com.pl (do środy, 4 lipca) lub w dniu startu w biurze zawodów.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.