Rolkowy maraton na ulicach

OTWOCK: KIEROWCY, UWAŻAJCIE NA UTRUDNIENIA W RUCHU!

W niedzielę, 8 lipca odbędzie się Półmaraton Otwocki na Rolkach. Szykuje się prawdziwe ściganie, ale wymaga to wyrozumiałości mieszkańców, bo kilka ulic w Otwocku zostanie na kilka godzin zamkniętych.

FILIP PYTLAWSKI

Ogólnopolskie zawody w jeździe szybkiej na rolkach to impreza przeznaczona zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Odbędą się wyścigi dla dzieci na dystansie 100 m (start o godz. 12.30), dla młodzieży na 3,8 km (godz. 13.15) i 7,6 km (godz. 13.20) oraz bieg główny – półmaraton na dystansie 20 km (godz. 14.00). Start i meta będą znajdować się przed Liceum Ogólnokształcącym im. K. I. Gałczyńskiego.

Trasa ma prowadzić ulicami: Filipowicza, Andriollego, Narutowicza i Poniatowskiego (w stronę ul. Filipowicza). W czasie trwania zawodów część tych ulic zostanie wyłączona z ruchu w godz. od 12.30 do 15.30. Mimo że to niedziela, utrudnienia będą na pewno odczuwalne.

Głównym organizatorem zawodów jest Warszawskie Towarzystwo Łyżwiarskie „Stegny” przy współudziale klubu otwockiego UKS Bieliki. Zapisy są prowadzone online na stronie www.stegny.com.pl (do środy, 4 lipca) lub w dniu startu w biurze zawodów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.