Bandzior wciągnął kobietę do lasu

CELESTYNÓW: BULWERSUJĄCA NAPAŚĆ NA TLE SEKSUALNYM?

Mieszkańcy gminy Celestynów są wstrząśnięci tym, co stało się w Glinie. W poniedziałek, 16 lipca po godz. 15 około 30-letni mężczyzna rzucił się na kobietę idącą ulicą, szarpał ją i wciągnął do lasu. Napastnika spłoszyli okoliczni mieszkańcy, którzy usłyszeli krzyki i wołanie o pomoc. Teraz bandziora szuka nie tylko policja, ale i internauci.

PM

Okoliczni mieszkańcy są wstrząśnięci atakiem i nie mogą pojąć, jak to się stało, że w biały dzień doszło do tak brutalnej napaści. Ohydne zdarzenie miało miejsce w poniedziałek po godz. 15. Na jednej z wiejskich ulic graniczącej z lasem została napadnięta 28-letnia mieszkanka powiatu wołomińskiego, która tego dnia prawdopodobnie była w Glinie gościnnie.

Napastnik był brutalny i na siłę wciągał ją do lasu. Kobieta szarpała się z nim, krzyczała i wzywała pomocy. Na szczęście w okolicy było kilku mieszkańców, którzy usłyszeli jej wołanie o pomoc i pobiegli w jej kierunku. Gdy brutal, który napadł na 28-latkę, dostrzegł zbliżających się mężczyzn, rzucił się do ucieczki i po chwili ślad po nim zaginął. Poszkodowaną kobietą zaopiekowali się mieszkańcy. Kilka godzin później na Facebooku pojawiła się informacja o tym, że w poniedziałek, 16 lipca „w miejscowości Glina w godzinach południowych, mężczyzna ok. 30 lat, 180 cm wzrostu, krótkie jasne włosy z tatuażem na szyi próbował zgwałcić dziewczynę. Gwałciciel uciekł, szuka go policja…”. Pod postem, który udostępniono ponad 33 tysiące razy, rozgorzała dyskusja.

Sprawą zajęli się prokurator i policja. Śledczy potwierdzają zdarzenie, ale nie nazywają go próbą gwałtu. – W jednej z miejscowości w gminie Celestynów doszło do napaści na młodą kobietę, ale na razie nie kwalifikujemy tego czynu. Sprawca jest poszukiwany – mówi nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. – Na razie nie udzielamy informacji na temat tego, o co mężczyzna jest podejrzewany. Przyjęliśmy zawiadomienie w tej sprawie. W najbliższym czasie będzie sporządzony jego portret pamięciowy. Obecnie prowadzimy czynności zmierzające do zatrzymania mężczyzny – podkreśla nadkom. Niezdropa.

W chwili oddania gazety do druku w piątek, 20 lipca mężczyzna, który napadł na 28-latkę, nadal był poszukiwany.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.