Równiej na Przewoskiej

OTWOCK: ULICA BĘDZIE W REMONCIE DO SIERPNIA.

Trwa długo wyczekiwany przez mieszkańców remont ul. Przewoskiej w Otwocku. – Prace na tej ulicy planujemy zakończyć w sierpniu – mówi wicedyrektor ZDP Marek Dąbrowski.

SYLWIA WYSOCKA

Otwocczanie najpierw długo czekali na rozpoczęcie remontu ul. Przewoskiej, teraz trochę poczekają na jego zakończenie. – Najpierw wstrzymywała nas pogoda. Gwałtowne burze nadal mogą pokrzyżować nam plany – przyznaje w rozmowie z „Linią” zastępca dyrektora ZDP Marek Dąbrowski.

– Na jezdni położyliśmy warstwę wyrównawczą, teraz zostawiamy tę ulicę OPWiK do regulacji studzienek. W tym czasie przenosimy się na ul. Żeromskiego, gdzie mamy warstwę wyrównawczą i prawie w całości wyregulowane studzienki. Na całym odcinku będziemy tam kłaść warstwę ścieralną. Sfrezujemy też ul. Majową i ją także przygotujemy pod wylanie warstwy wyrównawczej. Po zrobieniu ul. Żeromskiego wrócimy na ul. Przewoską. Taki harmonogram jest podyktowany kwestiami technologicznymi – przekonuje wicedyrektor Dąbrowski.

ZDP zapowiada, że prace na ul. Przewoskiej nie zakończą się zatem w lipcu, ale najwcześniej w sierpniu. – Zakres prac na tej ulicy nie jest duży, ale harmonogram powoduje, że zakończenie nastąpi
w drugiej połowie wakacji – podsumowuje Dąbrowski.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.