Duża rodzina idzie do kina

OTWOCK: BILETY KUPISZ TYLKO W BIURZE.

Kino Oaza wprowadza zmiany w zakupie biletów za 1 zł na kartę „Rodzina 3+”. Zmniejszy to zamieszanie przy kasach, ale jest związane przede wszystkim z przepisami RODO.

FILIP PYTLAWSKI

Każdy, kto odwiedzał otwockie kino, zwłaszcza chcąc obejrzeć seanse dla dzieci, wie, jak często przy kasie tworzyły się kolejki. To efekt procedur obowiązujących przy sprzedaży biletów za 1 zł. Teraz mają one zostać uproszczone, przynajmniej dla tych, którzy nie korzystają z kart zniżkowych.

– Sprzedaż biletów za 1 zł nie może odbywać się już w kasie kina, ponieważ wypisanie tam druku wiąże się z tym, że każdy może zajrzeć na listę nazwisk osób kupujących bilety na kartę
„Rodzina 3+” – wyjaśnia Piotr Kostrzewa, kierownik Teatru im. Jaracza. – Posiadaczy tych kart zapraszamy do nabywania biletów w biurze teatru w godzinach jego pracy – dodaje.

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób pracujących, w każdy poniedziałek przedłużono pracę biura do godz. 18. Zatem po bilety za 1 zł kino zaprasza w poniedziałki w godz. 8-18 i od wtorku do piątku w godz. 8-16. Wraz ze zmianą tych zasad w życie wchodzi nowy regulamin Kina Oaza, który ma dostosować procedury sprzedaży biletów do bieżących przepisów dotyczących ochrony danych osobowych.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.