Pociągi pojadą na odcinku Otwock–Świder

OD WRZEŚNIA ZMIENI SIĘ ROZKŁAD JAZDY.

Nareszcie dobra wiadomość dla pasażerów z powiatu otwockiego! W niedzielę, 2 września wchodzi w życie korekta rozkładu jazdy związana z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe. W niedzielę zaplanowano otwarcie dla ruchu pociągów na odcinku Otwock–Świder. Zmiany będą obowiązywać do 20 października.

AJ

Jak zapewniają PKP PLK, zmiany w rozkładzie jazdy zapewnią optymalne kursowanie pociągów podczas modernizacji linii kolejowych.

– Informacje są dostępne w internecie, ale pojawią się one również na stacjach i przystankach. Pociągi wrócą na zmodernizowane już odcinki linii m.in. na Mazowszu i Lubelszczyźnie – zapewniają PKP PLK. – Podróżni na trasie Warszawa–Lublin powinni zwrócić uwagę na obowiązujące już zmiany związane z modernizacją linii. Pociągi jadące z Warszawy do Lublina kursują przez Łuków i Parczew. 2 września zaplanowano otwarcie dla ruchu pociągów regionalnych na odcinku Świder–Otwock oraz Pilawa–Garwolin. Na trasie Garwolin–Dęblin nadal obowiązywać będzie komunikacja zastępcza – informują PKP PLK.

Informacje są już dostępne na stacjach i przystankach w formie plakatów. Odjazdy i przyjazdy pociągów są wyświetlane także na tablicach. Szczegóły na stronie http://www.portalpasazera.pl oraz http://www.rozklad-pkp.pl, a także bezpośrednio u przewoźników kolejowych.

 

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.