Wypadek na torze rowerowym

OTWOCK: NASTOLATEK TRAFIŁ DO SZPITALA.

Na terenie dawnej zieleni miejskiej w Otwocku doszło do nieszczęśliwego wypadku. Nastolatek po upadku z roweru stracił przytomność i trafił do szpitala.

AJ

Miłośnicy dwóch kółek mają gdzie poszaleć. Teren w sąsiedztwie dawnego skateparku i placu zabaw na terenie po zieleni miejskiej u zbiegu ulic Andriollego i Pułaskiego w Otwocku (naprzeciwko komendy policji) to jedno z ulubionych miejsc spotkań młodzieży. Mogą tam poćwiczyć na asfaltowym torze rowerowym. W niedzielę, 9 września ok. godz. 18 doszło tam do nieszczęśliwego wypadku.

– 17-latek, który jeździł po torze, przewrócił się i uderzył głową o nawierzchnię toru. Nastolatek stracił przytomność – mówi nadkom. Daniel Niezdropa z otwockiej komendy. Na pomoc ruszyli policjanci, którzy obserwowali, co dzieje się na terenie dawnej zieleni miejskiej. – Na miejscu interweniowała karetka pogotowia – mówi nadkom. Niezdropa. Mimo że chłopiec odzyskał przytomność i poczuł się lepiej, został przetransportowany do szpitala.

Jak podkreślają ratownicy, każda utrata przytomności może skończyć się groźnymi dla życia konsekwencjami. – W takim przypadku osoba, która traci przytomność nawet na kilka chwil, powinna trafić pod opiekę lekarza – zaznaczają ratownicy medyczni.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.