Wygraj w loterii elektryczną deskorolkę

PIKNIK CHARYTATYWNY DLA CHOREJ ANI.

W niedzielę, 23 września na osiedlu Ługi małych i dużych uczestników pikniku czeka wiele atrakcji, m.in. występy i pokazy taneczne, przeciąganie liny przez tatusiów, kawiarenka, dmuchańce, różne konkursy, a także loteria fantowa, w której główną nagrodą jest elektryczna deskorolka. Pieniądze zebrane podczas imprezy zostaną przekazane na leczenie czteroletniej Ani Błachnio, która walczy ze złośliwym nowotworem mózgu.

AGNIESZKA JASKULSKA

Ania rok temu przeszła poważną operację, ale jest bardzo dzielną i pogodną dziewczynką. – Lubi śpiewać, tańczyć i malować. Córeczka marzy, aby nauczyć się grać na skrzypcach i występować – mówi mama Ani. Dziewczynka walczy ze złośliwym nowotworem mózgu. W niedzielę, 23 września odbędzie się piknik charytatywny. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie wspomagające, dzięki któremu dziecko będzie mogło przejść agresywną chemioterapię.

Piknik dla małej Ani rozpocznie się o godz. 10.30 mszą świętą w intencji dziewczynki w parafii Miłosierdzia Bożego na Ługach. Potem na wszystkich czekają zabawa, konkursy, loteria i występy artystyczne, m.in. dzieci z Przedszkola „Ługuś” w Karczewie (godz. 12), a także występ Zespołu Wokalnego Gębule z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Karczewie, zespołu ludowego Kądziołeczka (godz. 13), sekcji tanecznej z Klubu Grota. Wystąpi także zespół Mega Dance (godz. 14). Potem odbędzie się licytacja obrazu namalowanego przez wicestarostę i wystąpi duet Dziewczyny Iriny (godz. 15.30). Podczas pikniku będzie można spróbować szczęścia w loterii fantowej. O godz. 16 odbędzie się losowanie nagrody głównej – elektrycznej deskorolki.

Organizatorzy: parafia Miłosierdzia Bożego przy ul. Danuty 14 w Ot-wocku, Fundacja #Drużyna Błażeja, miasto Otwock i gmina Karczew. Patronat medialny „Linia Otwocka”.

Pomóż małej Ani

  • Wystarczy wpłacić dowolną kwotę na konto Fundacji „Drużyna Błażeja” na nr rachunku: 63 1090 1753 0000 0001 3612 3133. W tytule wpisując: Pomoc dla Ani Błachnio

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.