Jazda L-ką!

OTWOCK-KARCZEW: TRASA NOWEGO AUTOBUSU ZTM.

Od poniedziałku, 24 września mieszkańcy Karczewa i Otwocka mogą w ciągu 24 minut dojechać do stacji PKP nową, lokalną linią autobusową L46.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Autobusy linii L-46 jeżdżą co ok. godzinę tylko w dni powszednie. Ale uwaga! W ciągu dnia będą dwa odstępy między kursami po około półtorej godziny. Pierwszy autobus odjeżdża z przystanku Otwock Danuty o godz. 5, ostatni o godz. 20.42. Czas przejazdu do przystanku Kupiecka wyniesie ok. 24 minut. Pierwszy odjazd z Kupieckiej będzie o godz. 5.30, a ostatni kurs o 21.25. Dokładny rozkład jazdy autobusu L46 można znaleźć na stronie http://www.karczew.pl lub na stronie http://www.ztm.waw.pl. Jak poinformował nas ZTM, na przystankach rozkłady mają pojawić się w nocy z niedzieli na poniedziałek (23 na 24 września). Na trasie jest 15 przystanków.

Bilety emituje Karczew (ZTM-owskie są ważne od dobowego wzwyż jak we wszystkich L-kach). Kosztują 3 zł.

Trasa L46:

  • Otwock (Danuty) – Generalska – Karczew: Warszawska – Mickiewicza – os. Ługi – Otwock: Karczewska – Batorego – Przewoska – Staszica (powrót Andriollego) – Otwock (Kupiecka).

One thought on “Jazda L-ką!

  • 22 stycznia 2020 o 20:32
    Permalink

    Czy jest możliwe zeby z osiedla Morkie oko autobus kursowal tak aby pasowalo to dzieciom i mlodziezy do szkoly na godz 8.00. Czyli z osiedla odjazd około 7.30
    Zależy mi od września 2020

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.