Co z tym Lidlem?

OTWOCK: PORZĄDKUJĄ, NIE BUDUJĄ.

Porządkowanie terenu u zbiegu ulic Kraszewskiego i Warsztatowej trwa już od kilku miesięcy, a początku prac przy budowie mających tam powstać obiektów handlowych nadal nie widać.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Jak powiedział nam w marcu br. wicestarosta Paweł Rupniewski, na tym terenie ma powstać m.in. sklep sieci Lidl. – To widać z elewacji na przedstawionym nam projekcie budowlanym – mówił po wydaniu pozwolenia na budowę Rupniewski. Od tamtej pory, jak usłyszeliśmy od wicestarosty, podobno nic się nie zmieniło.

Inwestor nie wystąpił o zmianę projektu, więc wydane w marcu pozwolenie w dalszym ciągu obowiązuje. Przypomnijmy, że decyzja została wydana na budowę budynku handlowego oraz dwóch budynków usługowo-handlowych wraz z infrastrukturą techniczną, drogami wewnętrznymi, parkingiem naziemnym i pylonami reklamowymi.

Według naszych ustaleń oficjalnie budowa jeszcze się nie rozpoczęła. Jak sprawdziliśmy, nie zostało to zgłoszone do nadzoru budowlanego. W sprawie inwestycji na terenie, gdzie kiedyś była zajezdnia autobusowa PKP, na razie wciąż nie ma konkretów.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.