Co z tym Lidlem?

OTWOCK: PORZĄDKUJĄ, NIE BUDUJĄ.

Porządkowanie terenu u zbiegu ulic Kraszewskiego i Warsztatowej trwa już od kilku miesięcy, a początku prac przy budowie mających tam powstać obiektów handlowych nadal nie widać.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Jak powiedział nam w marcu br. wicestarosta Paweł Rupniewski, na tym terenie ma powstać m.in. sklep sieci Lidl. – To widać z elewacji na przedstawionym nam projekcie budowlanym – mówił po wydaniu pozwolenia na budowę Rupniewski. Od tamtej pory, jak usłyszeliśmy od wicestarosty, podobno nic się nie zmieniło.

Inwestor nie wystąpił o zmianę projektu, więc wydane w marcu pozwolenie w dalszym ciągu obowiązuje. Przypomnijmy, że decyzja została wydana na budowę budynku handlowego oraz dwóch budynków usługowo-handlowych wraz z infrastrukturą techniczną, drogami wewnętrznymi, parkingiem naziemnym i pylonami reklamowymi.

Według naszych ustaleń oficjalnie budowa jeszcze się nie rozpoczęła. Jak sprawdziliśmy, nie zostało to zgłoszone do nadzoru budowlanego. W sprawie inwestycji na terenie, gdzie kiedyś była zajezdnia autobusowa PKP, na razie wciąż nie ma konkretów.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.