Czego życzysz OSM?

POWIATOWY KONKURS.

W tym roku Otwocka Spółdzielnia Mieszkaniowa kończy 60 lat. Z tej okazji Klub Batory ogłasza powiatowy konkurs plastyczny na kartkę urodzinową.

PRZEMEK SKOCZEK

Historia OSM jest nierozerwalnie związana z Otwockiem oraz powiatem. Budownictwo wielorodzinne na stałe wpisało się w architekturę i krajobraz okolicznych miast, spółdzielcze osiedla znajdują się także w Karczewie i Józefowie. Co może zawierać wymieniona w tytule konkursu kartka urodzinowa? Architekturę, budynki, okoliczną przyrodę, ciekawe wydarzenia lub postacie związane z OSM. Może też być ciekawą, urodzinową grafiką opatrzoną życzeniami dla jubilata.

Konkurs ma charakter indywidualny i jest skierowany do uczniów szkół podstawowych (cztery kategorie: klasy I-II, III-IV, V-VI i VII-VIII). Każdy uczestnik może przekazać tylko jedną pracę, wykonaną w dowolnej technice plastycznej, z wyjątkiem użycia materiałów sypkich, przestrzennych i nietrwałych. Obowiązuje format A3. Prace należy dostarczyć do piątku, 12 października do godz. 19.

Wyniki zostaną opublikowane 17 października na stronie http://www.klub-batory.pl, a wręczenie nagród odbędzie się dwa dni później w Klubie Batory.

Klub Batory, ul. Batorego 34, tel. 22 779 50 97, http://www.klub-batory.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.