Kosztowna randka

KARCZEW: RUDA ZŁODZIEJKA ZNIKNĘŁA Z PIENIĘDZMI.

Ta znajomość nie wróżyła romantycznej miłości. 31-letnia Małgorzata S. umówiła się na randkę z 60-latkiem, a rano zniknęła… razem z jego portfelem i telefonem komórkowym.

ROB

Próbował pomóc kobiecie w tarapatach, ale okazało się, że trafił na perfidną złodziejkę. 60-letni mieszkaniec gm. Karczew poznał dużo młodszą od siebie rudowłosą Małgorzatę S. Zafascynowany młodszą kobietą, która akurat nie miała gdzie przenocować, zaprosił ją do mieszkania. Spędzili miły wieczór… Następnego dnia rano 60-latek zaniepokoił się, że kobieta zniknęła bez słowa.

Przeczuwał, że coś jest nie tak. I miał rację. Okazało się, że gdy mężczyzna smacznie spał, Małgorzata S. ukradła mu telefon komórkowy i portfel, w którym było 800 zł. Wyjaśnieniem sprawy zajęli się policjanci z Karczewa, którzy szybko wpadli na trop rudej złodziejki.

– Funkcjonariusze zauważyli kobietę idącą ulicą niedaleko miejsca zamieszkania pokrzywdzonego mężczyzny – mówi nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Stróże prawa zatrzymali Małgorzatę S., mieszkankę Warszawy. – Kobieta miała przy sobie skradzione pieniądze i telefon – dodaje nadkomisarz. 31-latka usłyszała zarzut kradzieży. Przyznała się do winy i dobrowolnie poddała karze.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.