Powalczą w Otwocku

KICKBOXING.

Po raz kolejny stolica powiatu otwockiego będzie gościć najlepszych kickboxerów w kraju. W dniach 16 i 17 listopada – w hali ZSEiG w Otwocku – odbędzie się Puchar Polski Kick Light Seniorów oraz Juniorów. Równolegle będzie też rozgrywany turniej pierwszego kroku.

MARCIN SULIGA

Imprezy w Otwocku – organizowane przez miejscowy klub KO Team – cieszą się dużym uznaniem w środowisku kickboxerów. W hali ZSE-G organizowane były już nie tylko zawody Pucharu Polski, ale również mistrzostwa kraju. – Poprzednie imprezy organizowane przez nas spotkały się z pozytywnym odzewem i przy okazji innych turniejów wiele osób w tym również prezes związku, pytało mnie czy w tym roku też zajmiemy się organizacją dużego turnieju. Dostaliśmy zielone światło od władz miasta i znów przeprowadzimy tu zawody w ramach Pucharu Polski – mówi trener klubu KO Team, Bolesław Nowak.

Zawody zaplanowano na 16 i 17 listopada przy czym pierwszego dnia odbędą się sprawy techniczne jak weryfikacja zgłoszeń, ważenie zawodników oraz losowanie par. Natomiast dzień później odbędą się wszystkie walki.

– Na ten moment trudno mi powiedzieć jak będzie wyglądać obsada zawodów, bo wszystkie najważniejsze tegoroczne imprezy już za nami, ale liczę, że kilku mocnych zawodników w ramach roztrenowania się u nas pojawi – mówi Nowak. Na pewno przed własną publicznością będą chcieli się pokazać zawodnicy KO Team, którzy już przed rokiem byli jednymi z wyróżniających się postaci turnieju zarówno Pucharu Polski jak i tego dla mniej zaawansowanych – tzw. pierwszego kroku.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.