Piekł ciasteczka z maryśką

OTWOCK: MIAŁ W DOMU CZTERY KILOGRAMY NARKOTYKÓW.

To nie był zwykły kucharz. 26-letni mieszkaniec Otwocka przechowywał w swoim mieszkaniu w centrum miasta cztery kilogramy narkotyków. Marihuana była sekretnym składnikiem, który dodawał do pieczonych przez siebie ciasteczek.

MJ

Kilka dni temu 26-letni Mateusz P. jechał samochodem, gdy wpadł w oko policjantom patrolującym okolice Otwocka. – Kierowca zachowywał się nerwowo. Co jakiś czas rozglądał się na boki i często spoglądał we wsteczne lusterka – tłumaczy nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna ma coś na sumieniu, i zatrzymali go do rutynowej kontroli. Stróże prawa nie mylili się. W samochodzie znaleźli narkotyki, m.in. rośliny konopi i pojemnik z marihuaną. – Podczas przeszukania jego mieszkania kryminalni znaleźli ciastka, które prawdopodobnie zawierały marihuanę, a także ponad cztery kilogramy suszu marihuany oraz prawie 10 kilogramów łodyg i ziela konopi. Część używek 26-latek ukrył w słoikach i podręcznych torbach – wylicza nadkom. Niezdropa.

Mężczyzna został zatrzymany. Sprawą zajął się otwocki prokurator. 26-latek usłyszał zarzuty. Odpowie m.in. za posiadanie znacznej ilości marihuany oraz nielegalnej uprawy konopi. – Prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego oraz policyjnego dozoru. 26-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności – zaznacza nadkom. Daniel Niezdropa.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.