702 zmienia trasę

OTWOCK: PRZENIESIONE PRZYSTANKI W ZWIĄZKU Z PRACAMI PKP.

Autobus linii 702 nie będzie już jeździł ul. Armii Krajowej. Przystanki zostały wyłączone z ruchu, a trasa przejazdu zmieniona. Jest to związane z przygotowaniem prac do budowy tunelu drogowego na ul. Filipowicza pod przejazdem PKP.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Od soboty, 17 listopada autobusy linii 702 nie zatrzymują się już na przystankach Smolna 01 i Urząd Miasta 01. Objazd został wytyczony ulicami: Powstańców Warszawy (powrót: Świderska – Andriollego – Matejki) – Orla.

Jak poinformował ZTM, zmiana trasy jest podyktowana rozpoczęciem przebudowy ul. Armii Krajowej. Trzeba będzie zamknąć ulicę z jednej i z drugiej strony na dojeździe do ul. Filipowicza. Również ul. Warszawska będzie zamknięta przy dojeździe do przejazdu PKP. W rejonie tego skrzyżowania będą prowadzone prace związane z przebudową linii podziemnych, które tam są, a kolidują z budową tunelu drogowego.

Przejazd ul. Armii Krajowej przez ul. Filipowicza będzie utrzymany, ale nie będzie można skręcać. Utrudnień w ruchu można spodziewać się już w ciągu najbliższych dni. Budowa tunelu na ul. Filipowicza, według harmonogramu podanego na stronie urzędu miasta, ma rozpocząć się w styczniu 2019 roku. Do tego czasu musi zostać oddany do użytkowania przejazd na ul. Majowej oraz tymczasowy przejazd przez tory na wysokości ul. Cybulskiego.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.