702 zmienia trasę

OTWOCK: PRZENIESIONE PRZYSTANKI W ZWIĄZKU Z PRACAMI PKP.

Autobus linii 702 nie będzie już jeździł ul. Armii Krajowej. Przystanki zostały wyłączone z ruchu, a trasa przejazdu zmieniona. Jest to związane z przygotowaniem prac do budowy tunelu drogowego na ul. Filipowicza pod przejazdem PKP.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Od soboty, 17 listopada autobusy linii 702 nie zatrzymują się już na przystankach Smolna 01 i Urząd Miasta 01. Objazd został wytyczony ulicami: Powstańców Warszawy (powrót: Świderska – Andriollego – Matejki) – Orla.

Jak poinformował ZTM, zmiana trasy jest podyktowana rozpoczęciem przebudowy ul. Armii Krajowej. Trzeba będzie zamknąć ulicę z jednej i z drugiej strony na dojeździe do ul. Filipowicza. Również ul. Warszawska będzie zamknięta przy dojeździe do przejazdu PKP. W rejonie tego skrzyżowania będą prowadzone prace związane z przebudową linii podziemnych, które tam są, a kolidują z budową tunelu drogowego.

Przejazd ul. Armii Krajowej przez ul. Filipowicza będzie utrzymany, ale nie będzie można skręcać. Utrudnień w ruchu można spodziewać się już w ciągu najbliższych dni. Budowa tunelu na ul. Filipowicza, według harmonogramu podanego na stronie urzędu miasta, ma rozpocząć się w styczniu 2019 roku. Do tego czasu musi zostać oddany do użytkowania przejazd na ul. Majowej oraz tymczasowy przejazd przez tory na wysokości ul. Cybulskiego.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.