Porozmawiaj o bezpieczeństwie

SPOTKANIA Z POLICJĄ W CZTERECH GMINACH.

Jeśli nie czujesz się bezpiecznie lub chcesz zgłosić problem, któremu mogą zaradzić policjanci, koniecznie przyjdź na debaty organizowane w Józefowie, Osiecku, Otwocku i Karczewie. Podczas spotkań z policjantami mieszkańcy będą mogli zadawać pytania i składać wnioski.

AJ

Do połowy grudnia w powiecie otwockim odbędą się cztery policyjne debaty dotyczące bezpieczeństwa. W spotkaniach będą uczestniczyli również samorządowcy. We wtorek, 27 listopada w godz. 18-20 debata odbędzie się w Józefowie w sali konferencyjnej (sala posiedzeń Rady Miasta Józefowa) Urzędu Miasta przy ulicy kard. Wyszyńskiego 1.

W Osiecku spotkanie z policjantami odbędzie się we wtorek, 4 grudnia, w godz. 17-19 w sali remizy OSP przy ul. Rynek 21a.

W grudniu, jeszcze przed świętami, zaplanowano również debaty społeczne w Otwocku i Karczewie. – Każdy wniosek lub postulat złożony podczas spotkania będzie przyjęty i zweryfikowany. Stróże prawa podejmą potem odpowiednie działania, aby poprawić bezpieczeństwo lub wprowadzić stosowne rozwiązania w porozumieniu z samorządami – tłumaczy nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.