Ulice Warszawska i Armii Krajowej zamknięte na prawie rok!

We wtorek, 27 listopada zostanie wyłączona z ruchu ul. Armii Krajowej w Otwocku na odcinku od ul. Wspólnej do ul. Filipowicza, a także kolejny odcinek od skrzyżowania, od ul. Filipowicza do ul. Pułaskiego. – W trakcie prowadzenia tych prac dla samochodów pozostanie otwarty przejazd kolejowo-drogowy w ciągu ulic Filipowicza i Żeromskiego, podobnie jak to miało miejsce podczas pierwszego etapu robót na ul. Majowej – zapewnia Karol Jakubowski z PKP PLK, które modernizuje linię kolejową na wysokości Otwocka.

AGNIESZKA JASKULSKA

Niektóre ulice na wysokości przejazdu będą nieprzejezdne dla samochodów niemal do końca przyszłego roku, czyli do zakończenia robót na przejeździe kolejowym na ul. Żeromskiego.

Chodzi o ul. Armii Krajowej od ul. Wspólnej do ul. Filipowicza (bez skrzyżowania) i od ul. Filipowicza do ul. Pułaskiego. Po drugiej stronie torów zamknięta dla ruchu do końca przyszłego roku będzie ul. Warszawska od ul. Willowej do ul. Żeromskiego (bez skrzyżowania) oraz od ul. Żeromskiego do ul. Piłsudskiego w kierunku Śródborowa. – Tymczasowa organizacja ruchu samochodowego na czas przebudowy skrzyżowania ulic Żeromskiego i Filipowicza jest obecnie uzgadniana z zarządcami dróg, tj. ze starostwem powiatowym i Urzędem Miasta Otwocka – dodaje Michał Wrzosek z firmy Budimex.

Więcej na ten temat w artykule “Otworzą tunel i rozkopią przejazd” w aktualnym numerze “Linii Otwockiej” z dn. 26 listopada.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.