Gdzie spotkamy Mikołaja?

MAŁY PRZEWODNIK PO IMPREZACH DLA DZIECI.

Zaczyna się uwielbiany przez dzieci czas prezentów! Zanim znajdą je pod choinką, będą cieszyć się mikołajkową tradycją. U siebie poszukają podarunków pod poduszkami, w butach i skarpetach. Co czeka je jednak poza domem?

PRZEMEK SKOCZEK

OTWOCK

 • W środę, 5 grudnia zaplanowano zabawę mikołajkową w Klubie Smok. To jednak propozycja tylko dla uczestników zajęć klubowych i obowiązują wcześniejsze zapisy. Start o godz. 17.
  Klub Smok, ul. Warszawska 11/13, tel. 22 779 26 61, http://www.klubsmok.com
 • W Klubie Mlądz dzieciom polecamy sobotni „Bajkowy poranek”, czyli pokaz filmu animowanego, który będzie połączony z zabawą mikołajkową. Godz. 12-15.30, wstęp wolny.
  Klub Mlądz, ul. Majowa 202, tel. 22 788 45 71, http://www.klubmladz.ock.com.pl

JÓZEFÓW

 • MOK zaprasza maluchy w sobotę, 8 grudnia. O godz. 11 w sali widowiskowej zobaczymy spektakl „O złotym dzwonku Świętego Mikołaja”. Tytułowy atrybut sprawdzający grzeczność dzieci spada na ziemię, znajduje go rodzeństwo, które z niecierpliwością czeka na świąteczne upominki. Bilety w cenie: 10 zł dziecko i 15 zł opiekun.
 • W godz. 14.30-15.30 przenosimy się na skwer im. św. Jana Pawła II, gdzie szykowana jest artystyczna mikołajkowa niespodzianka w plenerze.
 • O godz. 16 wracamy do wnętrza MOK-u na „Świąteczne tworzenie” – międzypokoleniowe warsztaty malowania i robienia świątecznych ozdób. Gośćmi specjalnymi będą lokalni artyści.
  MOK, ul. Wyszyńskiego 1, tel. 22 789 20 26, http://www.mokjozefow.pl

CELESTYNÓW

 • GOKiS zaprasza wszystkich chętnych w środę, 5 grudnia o godz. 11 na wykład i warsztaty świąteczne z Moniką Grajdą-Widulińską zatytułowane „Artystyczne zdobienie przedmiotów użytkowych”. Wstęp wolny.
  GOKiS, ul. Regucka 1, tel. 22 789 71 02, http://www.gokcelestynow.pl

KARCZEW

 • W „Piwnicy pod barankiem” Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury impreza dla dzieci z udziałem Mikołaja, z prezentami i zabawą taneczną odbędzie się w środę, 5 grudnia od godz. 18. Obowiązują zapisy, wstęp 25 zł.
  MGOK, Karczew, ul. Widok 2, tel. 22 780 65 17, http://www.mgok.karczew.pl

SOBIENIE-JEZIORY

 • Kiermasz bożonarodzeniowego rękodzieła odbędzie się w niedzielę, 9 grudnia w gminnej świetlicy przy Dużym Rynku. W planie degustacja potraw świątecznych i rozstrzygnięcie konkursu na kartkę bożonarodzeniową. Godz. 10-16.

WIĄZOWNA

 • Wspólne ubieranie choinki odbędzie się w niedzielę, 9 grudnia w godz. 13-16 w gminnym Parku Centrum. W programie są: zabawy z animatorami; Fabryka Elfów – czyli robienie świątecznych ozdób, wizyta Świętego Mikołaja, rozstrzygnięcie konkursu na „EKO ozdobę choinkową”, kurs na prawdziwego pomocnika Świętego Mikołaja, kiermasze świąteczne, słodki poczęstunek, spotkanie z kominiarzami, którzy przygotują pokaz edukacyjny dotyczący bezpieczeństwa. Będą śpiewanie kolęd i sztuczne ognie. Tego dnia zostanie zainaugurowana kolejna edycja akcji „Świąteczna Radość Pomagania”, która jest tym razem dedykowana małej Hani Giepardzie.
  GOK, ul. Kościelna 41, tel. 22 780 41 79, http://www.gok-wiazowna.pl
 • W sobotę, 8 grudnia polecamy też „Mikołajki na sportowo” w Klubie Sportowym Zakręt. W planach m.in.: gra terenowa, warsztaty, turnieje i zawody, ognisko oraz prezenty. Godz. 10-15, wstęp wolny.
  Klub Sportowy Zakręt, ul. Sportowa 7, tel. 666 998 050, http://www.kszakret.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.