Wiceburmistrz dla sportu

MAREK BANASZEK POWOŁAŁ ZASTĘPCĘ.

To już oficjalna informacja. Od grudnia obowiązki zastępcy burmistrza Józefowa objął Piotr Gąszcz. Dotychczas był on zastępcą dyrektora Integracyjnego Centrum Sportu i Rekreacji (ICSiR).

SYLWIA WYSOCKA

Potwierdziła się informacja, którą nieoficjalnie podaliśmy w poprzednim numerze „Linii”. Zastępcą burmistrza Józefowa Marka Banaszka od grudnia jest Piotr Gąszcz, o czym oficjalnie poinformowano na sesji rady miasta 30 listopada.

Nowy wiceburmistrz jest znany w Józefowie nie tylko z pracy w Integracyjnym Centrum Sportu i Rekreacji (był zastępcą dyrektora ICSiR, pracował od początku jego istnienia, czyli od 2001 r.), lecz także ze wspierania inicjatyw i akcji społecznych, np. „Nie dla podziału Józefowa przez kolej”, działań kulturalnych i promujących sport.

Piotr Gąszcz specjalizuje się m.in. w zarządzaniu infrastrukturą sportową i projektami z tego zakresu. Ma na koncie liczne publikacje dotyczące technologii basenowej, rozwiązań organizacyjnych i prawnych w samorządowych ośrodkach sportu i rekreacji. Prowadził szkolenia i konsultacje dotyczące zarządzania w sporcie oraz zajęcia ze studentami na Uczelni Łazarskiego. Brał aktywny udział w konsultacjach Ministerstwa Zdrowia dotyczących nowego rozporządzenia w sprawie jakości wody basenowej. Mieszka w Józefowie, jest zięciem byłego burmistrza Stanisława Kruszewskiego.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.