Mikołajkowo-Sportowy Zawrót Głowy

AKCJA CHARYTATYWNA DLA CHOREGO MICHAŁA

Koniecznie musisz tam być! W niedzielę, 9 grudnia w otwockim „Ekonomiku” pojawią się gwiazdy lokalnego fitnessu. Na małych i dużych uczestników imprezy czeka wiele atrakcji. To wszystko w ramach charytatywnej akcji dla Michała Wielgomasza z Karczewa, który potrzebuje rehabilitacji, aby obudzić się ze śpiączki.

AGNIESZKA JASKULSKA

Warto być już od początku imprezy. Uczniowie karczewskiej „Dwójki” i młodzi piłkarze Mazura Karczew przygotowali wyjątkową piosenkę, którą zaprezentują podczas otwarcia. Potem wydarzenia potoczą się w sportowym i tanecznym rytmie. Na uczestników czekają nie tylko profesjonalni trenerzy, lecz także moc sportowych atrakcji, podczas których będzie można spalić trochę kalorii, m.in.: trening fitness, joga, zumba, pilates, pokazy taneczne oraz pokaz psich zaprzęgów na specjalnie wyznaczonym torze.

Najmłodsi uczestnicy również nie będą się nudzili, bo organizatorzy przygotowali dla nich wiele atrakcji, np. animacje, zabawy i wielkie bańki mydlane. Będzie można również skosztować grillowych przekąsek, owoców, a także słodkości, które przygotuje społeczność SP nr 2 w Karczewie. W programie jest wiele ciekawych licytacji na rzecz Michała, który potrzebuje pieniędzy na intensywną rehabilitację. „Linia” pisała o nim w poprzednim numerze. W mikołajkowo-sportową akcję na rzecz chorego chłopaka zaangażowało się wiele osób, m.in. ze żłobka, szkół z powiatu otwockiego, osiedlowych klubów oraz seniorzy.

START: niedziela, 9 grudnia, godz. 15.30-18.30.
GDZIE: „Ekonomik”, ul. Marii Konopnickiej, Otwock.
CEGIEŁKA: możliwość zakupu czapki Mikołaja.
ORGANIZATORZY: Żaneta Kornatowska i Łukasz Łukasz.
PATRONAT MEDIALNY: „Linia Otwocka”.

Możesz pomóc
Wystarczy wpłacić dowolną kwotę na konto Fundacji #Drużyna Błażeja na nr rachunku: 82 1090 1753 0000 0001 3749 2237, w tytule wpisując: Michał Wielgomasz
– darowizna na poprawę i ochronę zdrowia.
Wyślij SMS pod nr 75 165, treść: POMOC 10090 (koszt: 6,15 zł brutto).

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.