Nowy prezes KPEC-u

RUDZKI REKOMENDOWAŁ RUDZKIEGO.

Od stycznia Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Karczewie ma nowego prezesa. Został nim Piotr Rudzki, przewodniczący Rady Nadzorczej KPEC. Zbieżność nazwisk z burmistrzem Karczewa jest przypadkowa.

SYLWIA WYSOCKA

Z końcem grudnia z funkcją szefa zarządu Komunalnego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej (KPEC), którego właścicielem jest gmina Karczew, pożegnał się wieloletni prezes Krzysztof Balcerzak. Zastąpi go dr Piotr Rudzki, w ostatnim czasie pełniący funkcję przewodniczącego rady nadzorczej karczewskiej spółki. Rudzki zastąpił na stanowisku przewodniczącego rady nadzorczej byłego wiceburmistrza Karczewa Bartłomieja Tkaczyka, który po wyborach samorządowych przestał pełnić tę funkcję. Po rezygnacji przez prezesa Krzysztofa Balcerzaka Piotr Rudzki został odwołany przez burmistrza Michała Rudzkiego ze stanowiska przewodniczącego i rekomendowany radzie nadzorczej jako prezes KPEC-u.

– Piotr Rudzki to osoba doświadczona – mówi w rozmowie z „Linią” burmistrz Karczewa Michał Rudzki, podkreślając że zbieżność nazwisk jest niefortunna, bo skłania do podejrzeń o nepotyzm, ale przypadkowa, panowie nie są bowiem spokrewnieni.

Piotr Rudzki ma 43 lata, jest prawnikiem, ma tytuł doktora, zasiadał w radzie nadzorczej karczewskich Wodociągów i Kanalizacji, OZEC, KPEC, był wiceburmistrzem dzielnicy Bielany, ostatnio prezesem przedsiębiorstwa wodno-kanalizacyjnego „Mokre Łąki” w Izabelinie. – Wierzę, że poradzi sobie z nowym wyzwaniem – podsumowuje burmistrz Rudzki.

One thought on “Nowy prezes KPEC-u

  • 20 grudnia 2021 o 13:51
    Permalink

    ,,…POLSKA DLA POLAKÓW ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY ,ŚMIERĆ ,ŚMIERĆ, ŚMIERĆ …………..

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.