Radosne pomaganie

FINAŁ WOŚP JUŻ 13 STYCZNIA.

Największa orkiestra świata zagra już w najbliższą niedzielę. Także u nas nie zabraknie gwiazd. Najbardziej gorące nazwisko to niewątpliwie Roksana Węgiel, 13-letnia wokalistka, zwyciężczyni I edycji programu „The Voice Kids” oraz eurowizji dla dzieci. Piosenkarka wystąpi w Karczewie.

PRZEMEK SKOCZEK

Podczas tegorocznego finału WOŚP zbieramy na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Udzielają one pomocy dzieciom najbardziej chorym. W Polsce funkcjonuje blisko 50 takich placówek. W powiecie jak zawsze wyjdą na ulice setki wolontariuszy, w wielu miejscach odbędą się koncerty i inne akcje towarzyszące.

OTWOCK

Tradycyjnie spotkamy się w PMDK, gdzie sztab prowadzi Hufiec ZHP. W godz. 14-18 bawimy się w środku. W programie: występy dzieci i młodzieży z lokalnych zespołów i klubów, licytacje, będą też działać punkty konsultacyjne. O godz. 17 rusza duża scena plenerowa. Zagrają na niej zespoły: Distnic Way (godz. 17), Hug The Devil (godz. 17.30), 1one (godz. 18), Oranżada (godz. 19) i Harlem (godz. 20).
PMDK, ul. Poniatowskiego 10

KARCZEW

W hali MOSiR-u zaroi się od gwiazd. Największa z nich to 13-letnia piosenkarka Roksana Węgiel. Pojawią się również: akrobaci z rzeszowskiego Elite Talent Club, iluzjonista Karol Sanetti, Michał Rycaj – mistrz świata we freestyle’u futbolowym, Dagmara Dominiczak
– wicemistrzyni Europy i świata w wellness fitness, Piotr Zieliński – kulturysta z brązowym medalem MŚ, zespół Gębule, UKS Wilki, Akademia Tańca Reliese i karatecy z klubu Bushi oraz Zygmunt Chajzer. Widowisko potrwa w godz. 15-20.
MOSiR, ul. Bohaterów Westerplatte 55

JÓZEFÓW

Tu sztab działa tradycyjnie w Szkole Podstawowej nr 2 w Michalinie. Impreza potrwa w godz. 13-16, a na scenie pojawią się dzieci ze szkoły i zaprzyjaźnionych ośrodków. Będą: bufet, kramiki okolicznościowe, aukcja.
SP nr 2 w Michalinie, ul. Graniczna 26

CELESTYNÓW

Do wspólnej zabawy zaprasza Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu „Zośka”. W godz. 15-20 odbędą się występy dziecięcych zespołów wokalnych i tanecznych ze szkół i przedszkoli z terenu gminy. Można będzie podziwiać też tancerzy trenujących jazz i modern, cheerleaderki, zespoły Orion i Start oraz DJ-a Mikeboya. Na licytację trafią sportowe
rarytasy: piłka z autografem Roberta Lewandowskiego i druga z podpisami całej reprezentacji oraz rękawice i książka Jerzego Dudka, również z autografami.
SP, ul. św. Kazimierza 55

WIĄZOWNA

GOK ponownie zaprasza na imprezę do szkoły podstawowej, gdzie w godz. 13-20 można będzie podziwiać występy tancerek i uczestników sekcji muzycznej, pokazy przedszkolaków i uczniów z lokalnych placówek. W programie są też jasełka, licytacje i inne niespodzianki.
SP, ul. Kościelna 20

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.