Wielkie odliczanie rozpoczęte

„SŁOWAK” BALOWAŁ

Licealiści z LO im. Juliusza Słowackiego w Otwocku bal maturalny mają już za sobą. Teraz przed nimi ponad 100 dni na jak najlepsze przygotowanie się do egzaminu dojrzałości.

To już tradycja, że maturzyści z LO im. Juliusza Słowackiego na studniówce bawią się w gościnnych progach sali bankietowej „U Wielgołaskich” w Ostrowiku. Tegoroczni absolwenci „Słowaka” pierwszy z prawdziwego zdarzenia bal w życiu rozpoczęli staropolskim polonezem. Maturzyści zatańczyli go w kilku turach i za każdym razem zostali nagrodzeni brawami przez grono pedagogiczne i licznie zebranych rodziców.

Następnie uczniowie serdecznymi słowami i bukietami podziękowali wychowawcom za trzyletni trud włożony w przygotowanie ich do zbliżającego się egzaminu dojrzałości. Słowa podziękowań skierowali także do swoich rodziców.

Szampańskiej zabawy oraz powodzenia na maturach życzyli młodzieży m.in. starosta Cezary Łukaszewski, prezydent Otwocka Jarosław Margielski, absolwent tego liceum, a w imieniu rodziców Paweł Kołodziej, przewodniczący komitetu organizacyjnego studniówki.

– Jeśli niektórzy z was jeszcze nie zaczęli przygotowań do matury… to spokojnie, nie jest za późno, Napoleon po przegranej bitwie i abdykacji również potrzebował tylko 100 dni na ponowne sięgnięcie po władzę
– podkreślał prezydent Otwocka, a jego słowa wywołały owację maturzystów. Na koniec dyrektor szkoły Robert Pielak uznał bal studniówkowy za otwarty.

Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę. Przy muzyce granej przez DJ-a absolwenci „Słowaka” bawili się do białego rana. Teraz maturzystom możemy tylko życzyć połamania piór!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.