Zapisz się na Bieg SGH

NIE TYLKO STUDENCI POBIEGNĄ DLA TEOSIA.

To największy studencki bieg uliczny w Polsce. Wydarzenie przyciąga nie tylko studentów, ale lecz także pasjonatów biegania i całe rodziny. Wszystkich łączy jeden cel – pomoc dziecku. W tym roku uczestnicy pobiegną dla Teosia Górskiego z gm. Wiązowna, który od urodzenia choruje na wiotkość mięśni, dysplazję kostną i karłowatość. Na bieg obowiązują zapisy!

AGNIESZKA JASKULSKA

To już szósta edycja charytatywnej inicjatywy organizowanej przez Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. – Zapraszamy wszystkich pasjonatów sportu w niedzielę, 28 kwietnia na Mokotów, gdzie w świetnej atmosferze będzie można razem z nami aktywnie spędzić czas i zrobić coś dobrego dla naszego synka – zachęcają Emilia i Przemysław Górscy, rodzice Teosia. Chłopiec niedawno przeszedł skomplikowaną operację w USA, ale czeka go jeszcze jeden poważny zabieg, kosztowna operacja bioder (potrzebne jest jeszcze 550 tys. zł). – „Linia” pisała o nim m.in. w sierpniu ub. roku.

Bieg SGH rozpocznie się o godz. 9. Oprócz dystansu 5 km (godz. 10) oraz 10 km (godz. 12) odbędzie się również bieg dla dzieci i młodzieży na trasie liczącej 1 km (godz. 11.15). Zarówno na bieg dla dzieci, jak i dla dorosłych obowiązują zapisy: bieg.samorzadsgh.pl/zapisy.

Organizatorzy przypominają, że najważniejszym celem akcji jest zbiórka pieniędzy, które zostaną przeznaczone na pomoc małemu Teodorowi Górskiemu. Będzie ona możliwa dzięki uczestnikom, którzy zapiszą się na Bieg SGH i wykupią specjalne pakiety startowe. Pierwsza pula obejmuje 150 pakietów na bieg na 5 km oraz 150 pakietów na bieg na 10 km sprzedawanych w cenie 45 zł. Kolejna – 150 pakietów na bieg na 5 km oraz 150 pakietów na bieg na 10 km w cenie 50 zł. Ostatnia pula obejmuje 1400 pakietów w cenie 55 zł. Cena pakietu dziecięcego wynosi 20 zł. Więcej informacji na stronie: http://www.biegsgh.pl.

Wciąż możesz pomóc

  • Teosia czeka jeszcze jedna operacja bioder i intensywna rehabilitacja. Możesz pomóc chłopczykowi, wpłacając dowolną kwotę na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994. W tytule: „28184 Górski Teodor – darowizna na pomoc i ochronę zdrowi“.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.