Pierwsza Dama w przedszkolu

OTWOCK: AGATA KORNHAUSER-DUDA ODWIEDZIŁA PLACÓWKĘ PRZY UL. JODŁOWEJ.

W środę, 23 stycznia dzieci z Przedszkola nr 3 przy ul. Jodłowej gościły żonę prezydenta RP Agatę Kornhauser-Dudę. Pierwsza Dama przyjechała do otwockiego przedszkola, aby razem z babciami i dziadkami obejrzeć przedstawienie z okazji ich święta.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA
zdjęcia: Grzegorz Jakubowski, KPRP

Ten dzień społeczność przedszkola przy ul. Jodłowej oraz seniorzy z osiedlowych klubów Perła i Batory z pewnością zapamiętają na długo. Niecodziennie przecież jest okazja spotkać się i porozmawiać z Pierwszą Damą. Agata Kornhauser-Duda przyjechała do Otwocka na zaproszenie przedszkola, aby obejrzeć specjalny występ dzieci z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Przedszkole współpracuje z osiedlowymi klubami, organizując dla ich podopiecznych koncerty i przedstawienia.

Gość z prezydenckiego pałacu był dużą niespodzianką zwłaszcza dla seniorów, którzy wcześniej nic nie wiedzieli o tej wizycie.

Przedszkolaki zaprezentowały jasełka. Wśród widzów obecni byli też prezydent Otwocka Jarosław Margielski, dyrektor Oświaty Miejskiej Edyta Rosłaniec oraz pracownicy przedszkola.

Występ wypadł świetnie. Żona prezydenta pogratulowała maluchom talentów artystycznych, dyrekcji przedszkola i wychowawcom podziękowała za przygotowanie pięknego przedstawienia i zaangażowanie w wychowanie dzieci w duchu szacunku i wrażliwości dla osób starszych. Seniorom z klubów Perła i Batory złożyła życzenia. Wszyscy dostali upominki, także Pierwsza Dama.

Potem przyszedł czas na wspólne pamiątkowe zdjęcia oraz poczęstunek. Agata Kornhauser-Duda nie omieszkała porozmawiać z dziećmi i seniorami. Na zakończenie Pierwsza Dama zaprosiła wszystkich na rewizytę do pałacu prezydenckiego w czerwcu.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.