Balowali przed egzaminem

OTWOCK: STUDNIÓWKA „EKONOMIKA”.

Około 200 maturzystów z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Otwocku bawiło się na swojej studniówce w piątek, 18 stycznia. Ich bal maturalny odbył się w sali bankietowej Biała Perła w Ostrowie.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Studniówka „Ekonomika” rozpoczęła się minutą ciszy w związku z ogłoszoną tego dnia żałobą narodową. Potem w trzech turach uczniowie
ośmiu klas wraz z osobami towarzyszącymi odtańczyli poloneza. Młodzież prezentowała się elegancko i dostojnie.

Tego wieczoru panowie w większości postawili na muszki, a panie na długie suknie. Wśród zaproszonych gości obecni byli: starosta Cezary Łukaszewski, dyrektor Oświaty Powiatowej Hanna Majewska-Smółka i wiceprzewodniczący Rady Miasta Otwocka Arkadiusz Krzyżanowski. W części oficjalnej dyrektor szkoły Apolonia Żołądek życzyła uczniom powodzenia na maturze i w dorosłym życiu.

Mówiła też, jak ważny jest egzamin dojrzałości i jaki ma wpływ na ich dalsze wybory w życiu, oraz życzyła dobrej zabawy. Głos zabrali też starosta i przedstawiciele rady rodziców. Potem młodzież dała się porwać
tanecznej zabawie, która trwała aż do rana. Tę noc z pewnością będą jeszcze długo wspominać. Przed nimi już tylko egzamin maturalny. Powodzenia!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.