Zabił ją cios w serce

OTWOCK: POLICJA WYJAŚNIA, DLACZEGO ZGINĘŁA MŁODA KOBIETA.

Śledczy wyjaśniają okoliczności tragicznej śmierci 26-letniej kobiety, którą znaleziono w jej mieszkaniu z nożem w sercu. Prokuratura bierze pod uwagę kilka scenariuszy.

MJ

Kobieta przyjechała z Mongolii szukać w Polsce lepszego życia.
W Otwocku znalazła swój drugi dom. Opiekowała się swoją mamą. Powodziło się jej, miała pracę, znajomych, plany na przyszłość… Jednak niedawno musiało wydarzyć się coś, co doprowadziło do tragedii.

W poniedziałek, 21 stycznia 26-latka nie pojawiła się w pracy. To zaniepokoiło jej szefa i współpracowników, z którymi miała dobre relacje. To oni powiadomili policję, że kobieta nie przyszła do pracy, co nigdy wcześniej jej się nie zdarzało. Martwiło ich, że nie mają kontaktu z koleżanką, która zazwyczaj odbierała telefon albo oddzwaniała.

– Była ciepłą i towarzyską osobą, ale ostatnio coś się zmieniło, bo wyglądała na przygnębioną i chyba coś ją trapiło. Jednak nie chciała o tym rozmawiać – wspominają.

Kobieta mieszkała na jednym z osiedli przy parku miejskim w Otwocku. W poniedziałek policjanci udali się do jej mieszkania. Okazało się, że drzwi do mieszkania były zamknięte i trzeba było je wyważyć. W lokalu odnaleziono
martwą 26-letnią obywatelkę Mongolii z nożem w sercu. W mieszkaniu było dużo śladów krwi.

– W jednym z mieszkań w bloku znaleziono zwłoki 26-letniej kobiety – mówi nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Na miejsce wezwano prokuratora i techników kryminalistyki, którzy zabezpieczyli liczne ślady.

– Wyjaśniamy okoliczności tragicznej śmierci kobiety. Bierzemy pod uwagę różne scenariusze, m.in. nieszczęśliwy wypadek, samobójstwo, a nawet zabójstwo, mimo że w mieszkaniu nie odnaleziono śladów, które mogły świadczyć o udziale osób trzecich. Rozważamy różne wersje wydarzeń.

Sekcja zwłok, która odbyła się w piątek, wykaże, co było przyczyną śmierci. Sprawa jest w toku – podkreśla prokurator rejonowy Jolanta Łubkowska z otwockiej prokuratury, która wyjaśnia okoliczności tajemniczej śmierci obywatelki Mongolii.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.