Roztańczony „Nukleonik”

BALOWALI NA STUDNIÓWCE

Maturzyści z Technikum nr 2 w Otwocku bawili się na balu studniówkowym w piątkowy wieczór, 25 stycznia w sali bankietowej Biała Perła w Ostrowie

Uczniowie prowadzący uroczystość przywitali zaproszonych gości, dyrekcję i pracowników szkoły, zapraszając ich do wspólnej zabawy, bo jak to się mówi, „jaka studniówka, taka matura”.

W gronie tym obecni byli m.in.wicestarosta Krzysztof Kłósek, dyrektor
Oświaty Powiatowej Hanna Majewska-Smółka, wiceprzewodniczący Rady Miasta Otwocka Arkadiusz Krzyżanowski i przewodnicząca Rady Rodziców Anna Markowska.

Rodzice z dumą obserwowali swoje dorosłe już dzieci w pięknych figurach tanecznych poloneza, który tradycyjnie rozpoczęła dyrektor szkoły Monika Chudek magicznymi słowami: „Poloneza czas zacząć”. Młodzież bawiła się do białego rana, uczestnicząc w wielu aranżacjach wodzireja, któremu udało się porwać do tańca nawet tych raczej przyglądających się szaleństwom młodości. Piękne kreacje pań i wytwornie ubranych panów w scenerii sali Biała Perła dodawały szyku młodym technikom,dla których był to pierwszy prawdziwy bal. Wspaniała atmosfera, uśmiech goszczący na twarzach uczestników świadczyły o tym, że zabawa była udana.

Noc studniówkowa z pewnością zapadnie głęboko w pamięci maturzystom, którzy przez długie lata będą miło wspominać ten wyjątkowy wieczór i noc.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.