Stylowy bal „Katolika”

OTWOCK: ZABAWA TRWAŁA DO BIAŁEGO RANA

Sezon studniówkowy w pełni. W sobotę, 26 stycznia, maturzyści z Katolickiego Liceum Humanistycznego im. św. Jadwigi Królowej Polski w Otwocku bawili się w restauracji Stylowa.

ARTUR KUBAJEK

Uczniów „Katolika”, rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości powitała dyrektor szkoły Sabina Rylska. Tę szczególną i jedyną w życiu noc tegoroczni maturzyści rozpoczęli tradycyjnym polonezem, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Później były oczywiście przemówienia oraz liczne życzenia.

–Wierzę, że po tak pięknie zatańczonym polonezie nie mniej pięknie zdacie egzamin dojrzałości. Liczę na was i myślę, że dobre wyniki egzaminów pozwolą spełnić wasze marzenia – mówiła dyrektor szkoły. – Ale dziś zapomnijcie o egzaminie maturalnym, dziś bawcie się i radujcie. Niech ten czas będzie dla was – podkreślała Sabina Rylska.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. skarbnik powiatu Wiesław Miłkowski i dyrektor Oświaty Powiatowej Hanna Majewska-Smółka. – Życzę wam, aby przejście w dorosłe życie było dla was pozytywnym doświadczeniem, żeby spełniły się wasze plany i marzenia – mówiła dyrektor oświaty.

Dalsza część wieczoru należała do maturzystów. Młodzież podziękowała zaproszonym gościom.Wyrazy wdzięczności maturzyści skierowali też do rodziców i grona pedagogicznego. A potem była już tylko zabawa trwająca prawie do białego rana.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.