Ten talent zasługuje na wsparcie!

PIEKARNIA WANDA SPONSOREM MISTRZA POLSKI ALEKSANDRA WIĄCKA.

Aleksander Wiącek, 19-letni reprezentant OKS Otwock, świeżo upieczony Mistrz Polski Juniorów w biegu na 3000 m, ma pierwszego sponsora. Jest nim dobrze znana otwocka Piekarnia Wanda.

MICHAŁ GÓŹDŹ

Sukcesy młodego lekkoatlety zostały docenione przez lokalnych przedsiębiorców, właścicieli Piekarni Wanda, którzy za- oferowali utalentowanemu zawodnikowi OKS Otwock pierwszą w jego sportowej karierze umowę sponsorską. – O Aleksandrze Wiącku można by długo i dużo dobrego opowiadać. Dojrzały, świadomy młody człowiek, zmotywowany i ukierunkowany na konkretne cele zarówno sportowe, jak i pozasportowe – mówi Michał Góźdź reprezentujący Piekarnię Wanda. – Niepospolity talent sportowy, który odkryła trener Bożena Dziubińska, podpiera codzienną ciężką pracą na treningu. Nie zapomina przy tym o innych ważnych aspektach życia – nie zaniedbuje edukacji, jest wyróżniającym się uczniem klasy maturalnej w liceum ogólnokształcącym
i planuje podjęcie ambitnych studiów wyższych – przedstawiciel sponsora chwali młodego lekkoatletę.

– Jesteśmy dumni, że Olek przyjął naszą propozycję współ-pracy. Jego postawa polegająca na konsekwentnym dążeniu do najwyższego poziomu w swojej dziedzinie jest bardzo bliska filozofii naszej firmy. Oferując zawodnikowi wsparcie finansowe, chcemy do-łożyć cegiełkę do jego rozwoju. Chcemy, żeby nie ustawał w doskonaleniu siebie, żeby zyskał dodatkową motywację i poczucie, że wielu, także obcych mu ludzi, obchodzi to, co robi, bo wierzą, że osiągnie największe sportowe sukcesy – zapewnia Michał Góźdź.


– Jednocześnie chcemy, aby klienci Piekarni Wanda mieli poczucie, że to właśnie oni, dokonując zakupów naszych produktów, przyczyniają się do wsparcia utalentowanego otwockiego sportowca. Jako lokalni przedsiębiorcy bardzo dziękujemy Państwu za obdarzenie nas zaufaniem i zachęcamy do kibicowania naszemu krajanowi Aleksandrowi Wiąckowi w jego kolejnych startach – dodaje przedstawiciel sponsora.

Dotychczasowe sukcesy Aleksandra Wiącka

  • Złoty medal Halowych Mistrzostw Polski Juniorów na 3000 m, Toruń 2019 r.
  • 12. miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów Młodszych na 2000 m z przeszkodami, Nairobi 2017 r.
  • Cztery srebrne medale mistrzostw Polski w latach 2015-2018.
  • Trzecie miejsce w tabelach europejskich juniorów młodszych na dystansie 2000 m z przeszkodami, 2017 r.
  • Regularne najlepsze wyniki sezonu w Polsce na dystansach od 1500 m do 5000 m w swoich kategoriach wiekowych.

KOMENTARZE:

  • Aleksander Wiącek: – Możliwość promowania Piekarni Wanda jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Ich pieczywo i ciasta śmiało mogę polecić każdemu. Od wielu lat pracuję na swoje dobre imię zarówno na bieżni, jak i w życiu prywatnym. Przyjemnością będzie więc dla mnie współpraca z firmą o takiej renomie. Pomoże mi to w przygotowaniach do kolejnych startów. Wierzę, że wspólnie sięgniemy po największe sukcesy.
  • Bożena Dziubińska, trener OKS Otwock: – Wiele razy powtarzałam moim zawodnikom, że jeżeli klub jest biedniejszy, jeżeli nie mamy profesjonalnej bieżni czy mamy inne braki, to nie wolno „obrażać się na lekkoatletykę’’. Nie możemy gniewać się na to, co kochamy robić. Zawsze uczę, że systematyczna, ciężka praca daje efekty, a w rezultacie przynosi radość. Jestem szczęśliwa, że moje słowa i moja nauka znalazły właśnie potwierdzenie. Osiągane wyniki, zdobywane medale i prawidłowy rozwój młodego człowieka ma szansę dostać jeszcze większego przyspieszenia dzięki pomocy sponsorskiej zaoferowanej przez lokalnego przedsiębiorcę – Piekarnię Wanda. To, co dotychczas było dla nas problemem (między innymi wykonanie specjalistycznych badań wydolnościowych, skorzystanie z usług fizjoterapeuty po mocnym treningu, dojazdy na treningi do Warszawy na stadion tartanowy czy zakup potrzebnego sprzętu treningowego), teraz stanie się łatwiejsze. Codzienne treningi, codziennie przebiegane kilometry, codzienne marzenia staną się bliższe, realniejsze. Młodzi sportowcy: trenujcie, pielęgnujcie swoje pasje i wierzcie, że w Otwocku możecie realizować swoje plany, a z pomocą takich ludzi, jakich udało się nam z Olkiem spotkać na naszej drodze, wiele rzeczy będzie na wyciągnięcie ręki!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.