Tata rusza w trasę?

NASZ CZŁOWIEK NA MĘSKIM GRANIU – ODDAJ GŁOS.

Męskie Granie Young to konkurs dla młodych talentów. Zwycięzcy ruszą w jedną z najpopularniejszych tras koncertowych w Polsce. Wśród nominowanych jest otwocki raper Kamil Pivot.

PRZEMEK SKOCZEK

Rok 2019 to jubileusz Męskiego Grania. Przed nami 10. edycja, a więc musi pojawić się coś ekstra. Jedną z niespodzianek jest konkurs dla młodych artystów. Tomasz Organek i Piotr Stelmach z radiowej „Trójki” wybrali 20 twórców i zespołów. Głosujemy na nich do piątku, 22 marca poprzez stronę http://www.meskiegranieyoung.pl (można oddawać trzy głosy dziennie). Nagroda dla najlepszych to nie tylko udział w trasie, lecz także możliwość nakręcenia teledysku pod okiem ekipy Papaya Young Directors.

W tej dwudziestce jest też Kamil Pivot, 34-latek z Otwocka, uznany za jedno z objawień nowej sceny hip-hopowej. Zadebiutował w grudniu 2017 roku płytą „Tato Hamingway”, na której opowiada o codziennych zmaganiach ojca trójki dzieci, pieluchach, placach zabaw, tysiącach pytań i innych, jakże niehip-hopowych tematach. A jednak zachwycił.

To artysta skromny, nie chciał dotąd „lansu” w lokalnych mediach, ale przy tej okazji po prostu nie możemy mu odpuścić. Pozdrawiamy i trzymamy kciuki!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.