Zabierz dzieci na Legię

OTWOCK: KIBICUJEMY Z KLASĄ.

Klub Batory Otwockiej Spółdzielni Mieszkaniowej organizuje wyjazd dzieci na mecz Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok, który odbędzie się w środę, 3 kwietnia. Koszt to tylko 10 zł. Są jeszcze wolne miejsca.

FILIP PYTLAWSKI

W ostatnim czasie dzieci z kilku otwockich szkół, klubów osiedlowych i szkółek piłkarskich otrzymały od lokalnych kibiców gadżety Legii Warszawa (plany lekcji, zakładki do książek oraz naklejki) wraz z zaproszeniem na najbliższe mecze rozgrywane w Warszawie. Z zaproszenia skorzystali już m.in. opiekunowie i młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Świdrze, młodzi piłkarze OKS-u oraz nasi podopieczni – mówi Patryk Popis z Klubu Batory.

Kolejna okazja będzie już 3 kwietnia. Wyjazd przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży do 17. roku życia. Mecz rozpoczyna się o godz. 20.30, więc zbiórkę zaplanowano o godz. 18 przy Klubie Batory. Powrót około północy. Koszt wynosi jedynie 10 zł, co ma pokryć przejazd autokarem. Na mecz dzieci wchodzą za darmo w ramach akcji „Kibicuj z klasą”. Trzeba obowiązkowo zabrać legitymację szkolną.

– Na meczu siedzimy w sektorze przygotowanym dla grup organizowanych, jest bezpiecznie – podkreślają organizatorzy. Liczba miejsc ograniczona!

Klub Batory, ul. Batorego 34,
tel. 22 779 50 97, http://www.klub-batory.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.