Szukamy złota dla maluszków

II EDYCJA SPORTOWEGO PIKNIKU RODZINNEGO JÓZEFOWIADA.

Józefowiada, czyli Charytatywny Rodzinny Piknik Sportowy na rzecz osieroconych maluszków z Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego (IOP) w Otwocku, to całodniowa impreza, która odbędzie się w sobotę, 6 kwietnia w godz. 10-17 w hali Integracyjnego Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony dla dzieci z ośrodka, w którym opiekę znajdują malutkie dzieci w nagłych, kryzysowych sytuacjach.

AGNIESZKA JASKULSKA

Organizatorzy zadbali o to, aby każdy mały i duży uczestnik imprezy znalazł coś dla siebie. – To będzie dzień pełen atrakcji i zabawy, a przy okazji zrobimy coś dobrego dla osieroconych dzieci z interwencyjnego ośrodka – podkreślają.

Dla najmłodszych przygotowano m.in. warsztaty: wokalne, taneczne, plastyczne, garncarskie, stoiska z eksperymentami dla dzieci, a także pokazy akrobatyczne, fitness, judo i karate. Będzie również tor przeszkód, dmuchańce i malowanie buziek oraz profesjonalny make-up oraz malowanie paznokci. Nie zabraknie wielkanocnych warsztatów z robienia wianków i minisesji fotograficznej (Cyfrowa Kartka Wielkanocna). O godz. 12.15 odbędą się zajęcia praktyczne dla rodziców
– warsztaty z chustowania.

Józefowiadzie będzie towarzyszył kiermasz wielkanocny, a chętni na pewno znajdą coś ciekawego na wyprzedaży garażowej, która potrwa od godz. 9 do 13 (wpisowe 20 zł). Natomiast podczas loterii będzie można wygrać wartościowe nagrody, m.in. vouchery do salonów kosmetycznych, fitness klubów, salonów spa. Organizatorzy zapewniają, że każdy los wygrywa!

W kawiarence będą serwowane ciasta z lokalnych cukierni, wypieki mieszkańców Józefowa, Otwocka i okolic. Nie zabraknie również dań z grilla, waty cukrowej i zdrowych przekąsek. Dla miłośników literatury przygotowano kącik z kiermaszem książek, w którym znajdą się nowe i używane tytuły dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Podczas Józefowiady odbędą się także imprezy plenerowe. Tego samego dnia (6 kwietnia) o godz. 10 na otwockiej plaży miejskiej Hard Box Otwock oraz Hardcorowe Wychylylybymy zapraszają na Bieg Poszukiwaczy Złota – szukamy złota dla maluszków z IOP (czyli bieg w parach, rodzic z dzieckiem). Natomiast o godz. 12, również na plaży miejskiej, odbędzie się Charytatywny trening do Runmageddonu (trening poprowadzi Krzysztof Kasprzak, instruktor CrossFit).

KIEDY: sobota, 6 kwietnia, godz. 10-17
GDZIE: Integracyjne Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Długiej w Józefowie.
Organizator: IOP w Otwocku – Fundacja Rodzin Adopcyjnych
Patronat medialny: „Linia Otwocka”

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.