Radio chce zagrać w Otwocku

JEŚLI NIE W PARKU, TO GDZIE?

Radio dla Ciebie chce zorganizować w Otwocku koncert z udziałem gwiazd. Koszt to 70 tys. zł. Ale to nie pieniądze mogą być największym problemem, tylko brak miejsca na zorganizowanie takiego wydarzenia.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Rozgłośnia przedstawiła władzom miasta propozycję współpracy przy koncertach „Letnie granie z Radiem dla Ciebie”. Wystąpić miałaby Agata Steczkowska z chórem dziecięcym, Paula oraz jako główna gwiazda zespół Sumptuastic. Oprócz tego o godz. 21.00 zagrałby DJ Radia dla Ciebie. Druga wersja to koncert zespołu rockowego Ignu i Haliny Mlynkovej oraz DJ-a Radia dla Ciebie. Oprócz gwiazd radio zapewni scenę, nagłośnienie, oświetlenie, zadba o wymogi artystów. Poza koncertem w Otwocku
powstałoby mobilne studio Radia dla Ciebie promujące Otwock na antenie.

Koszt koncertu dla Otwocka to 70 tys. zł brutto. Po stronie miasta jest też zapewnienie ochrony, barierek, sprzątanie po koncercie oraz uzyskanie pozwolenia na zorganizowanie imprezy masowej. I tu pojawia się problem, gdzie zorganizować koncert.

– W parku nie będzie takiej możliwości, bo jest on w trakcie przebudowy – mówił radny Marcin Michalczyk. – Szukamy miejsca, w którym moglibyśmy zorganizować taką imprezę, i go nie widzę – dodał przewodniczący komisji kultury Jarosław Łakomski. Radni zwrócili też uwagę na ich zdaniem wysoką kwotę i odesłali ofertę radia do decyzji prezydenta. Wrócą do tematu, gdy będą znali więcej szczegółów.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.