Teoś małymi krokami idzie w świat

WIĄZOWNA: CHŁOPCA CZEKA JESZCZE JEDNA OPERACJA.

Trzyletni Teoś dzielnie walczy o zdrowie. W wielkim cierpieniu dokonał niemożliwego. Po udanej operacji w USA stanął na swoich nóżkach i uczy się chodzić. Pod koniec roku chłopiec przejdzie operację bioder. Brakuje na nią jeszcze ok. 700 tys. zł. W kwietniu odbędzie się m.in. studencki Bieg SGH w Warszawie, podczas którego będą zbierane pieniądze na operację Teosia.

AGNIESZKA JASKULSKA

Trzyletni Teoś Górski z Woli Duckiej w gm. Wiązowna skradł serce wielu darczyńcom. Chłopiec przeszedł skomplikowaną operację w USA, o czym „Linia” pisała wielokrotnie. Teraz, gdy zaczął chodzić i jest poddawany intensywnej rehabilitacji, efekty jego olbrzymiego wysiłku widać gołym okiem. – Zrobił bardzo duże postępy, urósł i wydoroślał. Teraz czeka go jeszcze jeden bardzo ważny zabieg – operacja bioder. To ostatni etap leczenia na najbliższe lata – tłumaczą rodzice Teodora, Emilia i Przemysław Górscy.

– Ten zabieg jest konieczny. Dzięki pierwszej operacji i tej, która czeka go pod koniec roku, nasz synek będzie mógł w miarę normalnie chodzić, być takim samym rezolutnym chłopcem jak jego rówieśnicy – dodają.

Druga operacja (bioder) jest zaplanowana na 4 listopada i tak jak poprzednia odbędzie się w klinice w USA. – Udało się nam zebrać już ponad 130 tys. zł, ale brakuje jeszcze ok. 700 tys. zł – mówi mama Teosia. Rodzice chłopca apelują do ludzi dobrej woli o wsparcie.

– Bez waszej pomocy nie damy rady. Choroby Teosia nie da się wyleczyć, ale możemy sprawić, aby nasz syn chodził i żył samodzielnie. Pomóżcie nam tego dokonać – proszą rodzice.

Możesz pomóc:

Wystarczy wpłacić dowolną kwotę na stronie, na której trwa zbiórka:
http://www.siepomaga.pl/dlateosia

Wpłacić darowiznę na konto Fundacji Drużyna Błażeja: 86 1090 1753 0000 0001 3749 2262. W tytule wpisując: „Teodor Górski – darowizna na poprawę i ochronę zdrowia”.

Pobiegnij dla Teosia podczas VI edycji charytatywnej inicjatywy organizowanej przez Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w niedzielę, 28 kwietnia na Mokotowie, gdzie w świetnej atmosferze będzie można aktywnie spędzić czas i zrobić coś dobrego dla Teosia. Zapisy jeszcze trwają na stronie: https://bieg.samorzadsgh.pl/. Inne szczegóły: http://www.facebook.com/events/258670258395263/.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.