Matczyny instynkt

OTWOCK: GRAMY DLA MALUSZKÓW Z IOP.

Kasia Stankiewicz będzie gwiazdą niedzielnego koncertu charytatywnego w PMDK, z którego dochód wesprze Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny.

PRZEMEK SKOCZEK

Otwocki IOP prowadzi Fundacja Rodzin Adopcyjnych. To jedyna na Mazowszu placówka, do której trafiają zaraz po urodzeniu dzieci, często chore i porzucone przez rodziców. Jest wyjątkowa i bardzo ważna, ma wielu przyjaciół, ale też ogrom potrzeb. Stąd ta i podobne akcje wspierające działanie ośrodka. Pod koniec ubiegłego roku powstał m.in. kalendarz ze zdjęciami gwiazd, które wykonał otwocki fotograf Piotr Ambroziak. Wśród zaproszonych sław była właśnie Kasia Stankiewicz, która pokochała IOP i jego misję. Teraz zagra dla małych podopiecznych ośrodka.

Oprócz wokalistki grupy Varius Manx w Otwocku wystąpi żeński zespół SouLadies wykonujący przeboje popowe, soulowe i R&B, a także młoda wokalistka Alicja Ruszczak z zespołem. Wygląda więc na to, że na scenie będą rządzić kobiety. Matczyny instynkt nie pozwala im być obojętnym na los maluszków.

Sprzedaż biletów cegiełek w cenie 35 zł już trwa, na miejscu będzie też prowadzona zbiórka do puszek, więc liczymy na duże wsparcie dla IOP. Całkowity dochód z koncertu będzie przeznaczony na re-habilitację i diagnostykę dzieci. Patronat honorowy nad koncertem objął starosta Cezary Łukaszewski. Głównym partnerem wydarzenia jest firma Fortepiano, nagłośnienie zapewnia Smarteo – Smart Event Organization, a projekty graficzne – ekipa Robi Wrażenie. „Linia Otwocka” jest patronem medialnym.

PMDK, ul. Poniatowskiego 10, tel. 22 779 33 57, http://www.pmdk-otwock.pl, niedziela, 14.04, godz. 17, bilety cegiełki 35 zł

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.