Majówka przy fontannie

JÓZEFÓW: ZAGRAJĄ STARE HITY.

Od 1 maja Józefów planuje ponowne uruchomienie fontanny na skwerze im. św. Jana Pawła II. To kolejny rok, gdy w określonych godzinach działaniu fontanny będzie towarzyszyć gra świateł i muzyka.

SYLWIA WYSOCKA

Po sezonie zimowym od początku maja w centrum Józefowa na skwerze im. św. Jana Pawła II zostanie uruchomiona fontanna. Na instalację, która należy do ulubionych atrakcji mieszkańców miasta i okolic, ponownie będą składać się wyrzutnie dyszy wodnych, którym w określonych godzinach będzie towarzyszyć muzyka i wielobarwne światło.

Jak dowiedzieliśmy się w urzędzie, miasto nie planuje zmiany repertuaru utworów płynących z głośników. Na skwerze rozbrzmi muzyka wybrana przez mieszkańców Józefowa w głosowaniu kilka lat temu. Będą to utwory: „Tyle słońca w całym mieście” Anny Jantar, „Happy” Pharrella Williamsa , „He’s a Pirate” z filmu „Piraci z Karaibów” oraz „Storm” Vanessy Mae.

Wzorem lat ubiegłych fontanna będzie działała w godzinach od 10 do 22. Pokazy światło i dźwięk będą odbywać się dwa razy dziennie o godz. 14 oraz wieczorem, w zależności od miesiąca: w maju o godz. 20.30, w czerwcu, lipcu i sierpniu o godz. 21, we wrześniu o godz. 19.30, a w październiku o godz. 18.30.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.