Dobre wieści

Wielki Koncert Charytatywny dla Maksia

Ponad 12 000 zł zebrano podczas sobotniego koncertu w hali karczewskiego MOSIR-u. Dochód będzie wsparciem dla walczącego z nowotworem Maksymiliana Bednarczyka

Popołudnie i wieczór 27 kwietnia były bardzo intensywne. Koncert zainicjowany przez młodzieżową radę miejską w Karczewie okazał się dużym sukcesem. Przez widownię przewinęło się ponad 500 osób. Scena tętniła życiem,występowały przede wszystkim dzieci i młodzież. Reprezentacje lokalnych przedszkoli i szkół z Karczewa, Otwocka Wielkiego i Glinek, podopieczni Akademii Tańca Reliese. Zręcznością zachwycał Marek „Maro” Jaworski podczas pokazu freestyle football, a talentami aktorskimi członkowie kółka teatralnego ze Szkoły Podstawowej Nr 1, którzy pod reżyserskim okiem Urszuli Trzaskowskiej przygotowali spektakl „Gra o punkt – Szekspir na opak”.

Sporo działo się też na stoiskach z grami i zabawami plastycznymi, przygotowanymi przez: Wyższą Szkołę Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie, Klub Kobiet w Karczewie, MGOKi bibliotekę.Na zewnątrz prezentowano samochody strażackie i wojskowe, także zabytkowe. Przez cały czas trwania koncertu trwała zbiórka publiczna a bilety-cegiełki upoważniały do uczestnictwa w loterii. W sumie zebrano ponad 12 000 zł i to bardzo cieszy, ale nie tak, jak wieści, które przekazali rodzice Maksa. Otóż jego stan się poprawia. Do wyzdrowienia droga jeszcze daleka, ale komórki nowotworowe są w odwrocie a to daje chłopcu i jego bliskim ogromną nadzieję. I wiarę.Oby tak dalej!

Pomagajmy!

Cały czas możemy pomagać Maksowi. Oto jego indywidualny numer rachunku bankowego: Santander Bank Polska S.A
68 1090 1753 0000 0001 3749 2392

Fundacja Drużyna Błażeja, ul. Ejsmonda 48 a, 05-420 Józefów. W tytule należy wpisać: Bednarczyk Maksymilian – darowizna na poprawę i ochronę zdrowia.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.