Z podwórka na stadion i… do urzędu

ZDOBYWCY PUCHARU TYMBARKU W MAGISTRACIE.

Champion Otwock niedawno wygrał prestiżowy turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, stając się najlepszą drużyną do lat ośmiu w województwie mazowieckim. Sukces małych piłkarzy doceniły władze Otwocka, które zaprosiły ich do urzędu.

Reprezentację klubu przyjęli wiceprezydenci Sławomir Sierański i Paweł Walo. Jak zdradzili, obaj są nie tylko kibicami, lecz także zapalonymi piłkarzami, więc szybko znaleźli wspólny język z małymi piłkarzami.

Gdy już ustalono, kto strzela najwięcej bramek, a komu lewa noga nie służy tylko do podpierania się, padło pytanie o najtrudniejszy mecz podczas turnieju. Chłopcy zgodnie odpowiedzieli, że było nim pierwsze spotkanie z Legią Warszawa. Mecz z faworytem zakończył się remisem 3:3. Wszystkie następne spotkania nasi reprezentanci wygrali, a w wielkim finale pokonali 4:0 Progres Garwolin.

Wiceprezydenci oficjalnie pogratulowali drużynie oraz trenerom Łukaszowi Cichemu i Michałowi Zapaśnikowi. Wręczyli dyplom i drobne upominki, wśród których oczywiście nie mogło zabraknąć piłek. Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę. Bezpośrednio po spotkaniu zawodnicy pojechali na trening, żeby wypróbować nowe futbolówki. Ika

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.