Kierownik wybrany, sekretarz nie

POWIAT: JEST NOWA OSOBA OD KULTURY I PROMOCJI.

Nowym kierownikiem biura kultury i promocji w starostwie został Rafał Skwiot, 35-letni mieszkaniec Otwocka. Konkurs na sekretarza powiatu nie został rozstrzygnięty i ogłoszono już kolejny.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Na stanowisko kierownika biura kultury i promocji w starostwie zgłosiło się aż dziewięć osób. Najlepszy okazał się Rafał Skwiot. Spełnił wszystkie wymagania formalne i uzyskał maksymalną liczbę punktów dodatkowych za wymagania pożądane. Osiągnął najwyższy wynik w teście, wykazując się dużą wiedzą merytoryczną oraz na temat powiatu otwockiego. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej potwierdził swoje duże doświadczenie zawodowe z szeroko rozumianej komunikacji marketingowej, zagadnień związanych z wykorzystaniem nowych mediów oraz narzędzi skutecznego tworzenia relacji z otoczeniem.

Skwiot pracował wcześniej m.in. jako pełnomocnik zarządu ds. komunikacji spółki Nasza Klasa, właściciela NK.pl, był też rzecznikiem prasowym firmy FS File Solutions, do której należy Chomikuj.pl. Od ponad ośmiu lat jest związany z branżą public relations i zintegrowanej komunikacji marketingowej. Doświadczenie zdobywał zarówno w agencjach PR, jak i w czołowych spółkach działających w obszarze internetu i nowych technologii.

Z kolei na stanowisko sekretarza powiatu zgłosiło się dwóch kandydatów, w tym Krzysztof Gralik – główny specjalista Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego. Obaj panowie spełniali wymagania formalne, przystąpili też do testu i rozmowy kwalifikacyjnej. Jednak w ocenie komisji żaden nie spełnił w pełni wymagań i oczekiwań stawianych przed przyszłym sekretarzem powiatu. Dlatego nabór nie został rozstrzygnięty. 9 maja ogłoszono kolejny konkurs, w którym oferty można składać do 23 maja.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.