„Linia” miała dobry wpływ na polityka

ŚLADEM NASZYCH PUBLIKACJI.

Auto posła blokowało miejsce dla niepełnosprawnych na osiedlu w okolicy ul. Wyspiańskiego i ul. Karczewskiej w Otwocku, gdzie znajduje się biuro poselskie Piotra Uścińskiego z PiS-u. Po publikacji artykułu, w którym zwróciliśmy mu na to uwagę, polityk interweniował u prezydenta Otwocka. Miejsce zostało właściwie oznaczone. Poseł miał wpływ na dobrą zmianę, ale ostatecznie to „Linia” miała dobry wpływ na polityka.

AJ

Artykuł „Linii”, który ukazał się na początku marca, wywołał duże poruszenie wśród internautów, co nie uszło uwadze posła PiS. Polityk od razu postanowił interweniować u prezydenta Otwocka Jarosława Margielskiego, który również należy do PiS-u.

W piśmie do prezydenta Piotr Uściński zapewniał: „Nigdy nie zdarza mi się zajmować miejsca dla niepełnosprawnych”.

Podkreślił też, że w okolicy nie ma wyznaczonego miejsca do parkowania dla niepełnosprawnych (tzw. koperty), a znak pionowy jest przekręcony o 90 stopni, przez co był zupełnie niezauważalny dla kierowców.

Dlatego poseł postanowił to naprawić i poprosił prezydenta o właściwe oznakowanie tego miejsca. Tak też się stało. „Na niebieskim tle wyznaczona została koperta wraz z symbolem osoby niepełnosprawnej. Znak pionowy D-18a z tabliczką T-29 został również poprawiony” – czytamy w odpowiedzi prezydenta do posła.

W środę, 15 maja poseł Uściński pochwalił się tym na swoim profilu na Facebooku: „Kilka tygodni po mojej interwencji prezydent Otwocka Jarosław Margielski pięknie oznakował miejsce parkingowe dla niepełnosprawnych. Widać w Otwocku dobrą zmianę.” Poseł miał wpływ na dobrą zmianę, ale ostatecznie to „Linia” miała dobry wpływ na polityka.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.