Otworzyli plac zabaw

OTWOCK: DZIECI MAJĄ GDZIE SIĘ BAWIĆ.

Udało się! Choć park miejski jest zamknięty, duży plac zabaw na jego terenie został otwarty dla najmłodszych mieszkańców. Wszystko dzięki dodatkowemu wejściu od strony Zieleni Miejskiej.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Rewitalizacja parku potrwa jeszcze kilka miesięcy, na szczęście przez ten czas dzieci nie zostaną już pozbawione miejsca do zabawy. Prezydent Jarosław Margielski naprawił to, czego nie dopilnował jego poprzednik. Przypomnijmy, że występując o pozwolenie na budowę na rewitalizację parku, nie wyłączono obszaru placu zabaw. Tym samym teren stał się placem budowy, choć fizycznie nic tam się nie dzieje.

Po rozmowach prezydenta Margielskiego z firmą prowadzącą prace w parku udało się szczelnie odgrodzić plac zabaw od terenu, na którym trwają roboty. Zdjęto też jedno przęsło ogrodzenia od strony pump tracku na terenie dawnej Zieleni Miejskiej, tworząc tymczasowe wejście na plac zabaw. – Dziękuję wykonawcy, firmie Sorted, i kierownikowi budowy za wyrozumiałość i konstruktywne pochylenie się nad problemem małych mieszkańców. Dzięki temu udało się go rozwiązać – mówi prezydent Otwocka. Aleks

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.