Niebiesko-żółty świat

KLASA A: DERBY ZNÓW DLA BORU.

W Celestynowie bez zmian. W piłkarskich derbach Bór Regut ponownie lepszy od sąsiadów z CKS Celestynów.

MARCIN SULIGA

Gospodarze dość szybko objęli prowadzenie. Już w 15. minucie po dalekim wyrzucie z autu Jakuba Nejmana na czystej pozycji znalazł się Patryk Szrajder, który uprzedził wybiegającego z bramki Daniela Gryca. Bramkarz CKS-u miał w kolejnych minutach sporo pracy, m.in. obronił uderzenia Piotra Zawady i ponownie Szrajdera. W drugiej połowie nie był już jednak w stanie zapobiec utracie kolejnej bramki, gdy do siatki trafił Tomasz Grzesiński.

To nie był jednak koniec emocji. Kilka minut później udanym strzałem z rzutu wolnego popisał się Grzegorz Laskus, który jeszcze dał gościom nadzieję na wygraną. Kilkadziesiąt minut, które pozostało do końca spotkania, nie przyniosło zmiany wyniku i Bór tak jak jesienią cieszył się z wygranej.

Bór Regut – CKS Celestynów (1:0)
Bramki: Patryk Szrajder (15.), Tomasz Grzesiński (58.) – Grzegorz Laskus (67.)
Bór: Olszański – Możdżonek, Wojciechowski, Zawada, Najman, Grzesiński (64. B. Miernicki), Masny, Trzeciak (90. Sokół), Nejman (74. A. Miernicki), Gątkowski (64. D. Wasążnik), Szrajder (90. Strzeżysz)
CKS: Gryc (85. Mikołaj Urbaniak) – M. Kloch, Krzymiński, Cygan (65. J. Kloch), Zduńczyk (85. Maciej Urbaniak), Kurach, Laskus, Łukasik, Rosłoniec (80. Błażejczyk), Kędzierski (83. Jęda), Żebrowski (80. Ziemichód)

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.