Niebiesko-żółty świat

KLASA A: DERBY ZNÓW DLA BORU.

W Celestynowie bez zmian. W piłkarskich derbach Bór Regut ponownie lepszy od sąsiadów z CKS Celestynów.

MARCIN SULIGA

Gospodarze dość szybko objęli prowadzenie. Już w 15. minucie po dalekim wyrzucie z autu Jakuba Nejmana na czystej pozycji znalazł się Patryk Szrajder, który uprzedził wybiegającego z bramki Daniela Gryca. Bramkarz CKS-u miał w kolejnych minutach sporo pracy, m.in. obronił uderzenia Piotra Zawady i ponownie Szrajdera. W drugiej połowie nie był już jednak w stanie zapobiec utracie kolejnej bramki, gdy do siatki trafił Tomasz Grzesiński.

To nie był jednak koniec emocji. Kilka minut później udanym strzałem z rzutu wolnego popisał się Grzegorz Laskus, który jeszcze dał gościom nadzieję na wygraną. Kilkadziesiąt minut, które pozostało do końca spotkania, nie przyniosło zmiany wyniku i Bór tak jak jesienią cieszył się z wygranej.

Bór Regut – CKS Celestynów (1:0)
Bramki: Patryk Szrajder (15.), Tomasz Grzesiński (58.) – Grzegorz Laskus (67.)
Bór: Olszański – Możdżonek, Wojciechowski, Zawada, Najman, Grzesiński (64. B. Miernicki), Masny, Trzeciak (90. Sokół), Nejman (74. A. Miernicki), Gątkowski (64. D. Wasążnik), Szrajder (90. Strzeżysz)
CKS: Gryc (85. Mikołaj Urbaniak) – M. Kloch, Krzymiński, Cygan (65. J. Kloch), Zduńczyk (85. Maciej Urbaniak), Kurach, Laskus, Łukasik, Rosłoniec (80. Błażejczyk), Kędzierski (83. Jęda), Żebrowski (80. Ziemichód)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.