Łokietek w OZEC-u

OTWOCK: BYŁY BURMISTRZ ZAJMIE SIĘ BUDOWĄ TBS-ÓW.

Były burmistrz Karczewa Władysław Dariusz Łokietek został członkiem zarządu miejskiej spółki Otwocki Zakład Energetyki Cieplnej (OZEC). Jego głównym zadaniem ma być budowa mieszkań w systemie TBS.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Po przegranej w jesiennych wyborach samorządowych w Karczewie, gdzie Łokietek po raz kolejny ubiegał się o fotel burmistrza, teraz pracuje
w Otwocku. Prezydent Jarosław Margielski powołał go na stanowisko członka zarządu miejskiej spółki OZEC w poniedziałek, 13 maja.

– Pan Łokietek ma doświadczenie w zakresie budowy TBS-ów. W Karczewie sprawnie to przeprowadził, dlatego teraz zajmie się tym w Otwocku – mówi w rozmowie z „Linią” prezydent.

– Ponadto będziemy dążyć do rozbudowy sieci ciepłowniczej, pozyskania nowych odbiorców ciepła oraz rozszerzenia działalności dodatkowej. W dobie zagrożeń smogiem są to działania bardzo istotne – dodaje Łokietek, który ma doświadczenie w pracy zarówno w samorządzie, jak i spółdzielczości mieszkaniowej. Posiada też licencję zarządcy nieruchomości. Przypomnijmy, że prezesem OZEC-u jest były prezes Komunalnego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Karczewie Krzysztof Balcerzak, którego do Otwocka też ściągnął prezydent Margielski. Z byłym burmistrzem współpracowali przez prawie 10 lat.

– Jestem przekonany, że nasza praca przyniesie wymierne efekty – zapowiada Łokietek.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.