Stopy w piach

OTWOCK/WAWER: PLAŻOWANIE CZAS ZACZĄĆ!

W najbliższy weekend zostaną otwarte dwie miejskie plaże. W piątek, 24 maja w Otwocku, a na drugi dzień w Wawrze. Atrakcji będzie sporo, niektóre bardzo odlotowe!

PRZEMEK SKOCZEK

Tak jak informowaliśmy przed tygodniem, w piątek nastąpi otwarcie sezonu na plaży nad Świdrem. Amatorzy odpoczynku nad rzeką mogą liczyć na całą infrastrukturę. Nowością będzie oryginalna amerykańska przyczepa gastronomiczna – połączenie grilla, BBQ i wędzarni w jednym. Dodatkowo osobno będzie stał duży, przestronny bar z widokiem na całą plażę.

W piątek nie odbędzie się jednak towarzysząca otwarciu impreza. – Mamy trochę mało czasu, a pogoda wciąż jest niepewna, więc w ten piątek po prostu otworzymy plażę. Natomiast z przytupem przywitamy sezon w kolejny weekend, 1 czerwca, i połączymy to ze świętowaniem Dnia Dziecka. Będzie sporo atrakcji, w tym animacje dla dzieci oraz wieczorny koncert już dla tych większych „dzieci” – zapowiada Rafał Małkowski, właściciel firmy Thunder, która wygrała konkurs na prowadzenie plaży w tym sezonie.

W sobotnie popołudnie i wieczór, 25 maja polecamy piknik lotniczy na Plaży Romantycznej nad Wisłą w Wawrze. W programie są m.in.: loty balonem na uwięzi, symulatory lotów, prezentacja szybowca i liczne konkursy. Wypróbujemy rower Lilienthala, żyroskop, nietypowe balony, rakiety wodne i pneumatyczne oraz wiele ciekawych modeli. Impreza potrwa od godz. 16 do 21, wstęp wolny.

Plaża miejska, Otwock, ul. Turystyczna, piątek, 24.05 od godz. 12
Plaża Romantyczna, Wawer, ul. Rychnowska 15, sobota, 25.05, godz. 16-21

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.