Bez prawka, ale z narkotykami

OTWOCK: POLICYJNY POŚCIG PODCZAS KONTROLI.

Trzech kolegów wpadło podczas rutynowej policyjnej kontroli na ul. Kukułczej w Otwocku. 42-letni kierowca miał dożywotni zakaz kierowania pojazdami, a jego kolega ukrywał narkotyki.

AJ

Kierowca osobówki nie całkiem panował nad kierownicą, bo jego jazda zwróciła uwagę policyjnego patrolu na ul. Kukułczej. Stróże prawa dali znać kierowcy, aby zatrzymał się do kontroli.

– Kiedy radiowóz zaczął zbliżać się do auta, jego kierowca oraz dwaj pasażerowie rzucili się do ucieczki – mówi nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali mężczyzn. Wtedy wyszedł na jaw powód ich ucieczki. Okazało się, że kierowca prowadził samochód pomimo dożywotniego zakazu kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. – W aucie 42-letniego kierowcy odnaleziono i zabezpieczono ponad 13 gramów amfetaminy będących własnością 26-letniego pasażera, który był już znany policji ze względu na wcześniejsze przewinienia – mówi nadkom. Niezdropa.

42-letni otwocczanin usłyszał zarzut naruszenia sądowego zakazu, natomiast 26-letni pasażer trzy zarzuty karne – odpowie za posiadanie narkotyków i dwukrotne udzielanie substancji psychoaktywnych innym osobom. Mężczyznom grozi do trzech lat więzienia.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.