Człowiek od rozwoju i strategii

KARCZEW: NOWY NACZELNIK W URZĘDZIE.

Miejsce naczelnika wydziału rozwoju gospodarczego i strategii Józefa Michałowskiego, który odszedł do pracy w Starostwie Powiatowym w Otwocku, w karczewskim urzędzie miejskim zajął Michał Ciesielski.

SYLWIA WYSOCKA

Świeżo upieczony naczelnik wydziału rozwoju gospodarczego i strategii
objął stanowisko w maju.

Michał Ciesielski ma bogate doświadczenie samorządowe. W jednostkach samorządu terytorialnego pracuje od 23 lat. Swoją karierę rozwijał od 1996 roku w Urzędzie Miejskim w Piastowie, gdzie od funkcji referenta ds. porządku w mieście przeszedł przez różne szczeble aż do zastępcy naczelnika wydziału utrzymania miasta.

W karczewskim urzędzie Ciesielski będzie zajmował się zadaniami będącymi w kompetencjach naczelnika wydziału rozwoju gospodarczego i strategii, czyli m.in. prowadzeniem spraw gospodarki nieruchomościami stanowiącymi mienie gminne, prowadzeniem spraw sprzedaży, oddawania w użytkowanie, zarząd, dzierżawę, najem i użyczenie nieruchomości stanowiących własność gminy, prowadzeniem spraw związanych z rozgraniczaniem i podziałem nieruchomości, scalaniem i wymianą gruntów, prowadzeniem spraw z zakresu gospodarki przestrzennej, w tym wydawaniem decyzji o warunkach zabudowy i decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu, a także zagadnieniami z zakresu gospodarki komunalnej czy utrzymaniem terenów zieleni.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.