Wpadł na stacji

OTWOCK: POLICJA ZATRZYMAŁA ŚCIGANEGO DWOMA LISTAMI GOŃCZYMI.

Czasami nie warto robić zakupów późną nocą na stacji paliw. Przekonał się o tym poszukiwany przez policję 36-latek, który wjeżdżał samochodem na stację paliw przy ul. Majowej w Otwocku. Mężczyzna rzucił się do ucieczki, ale policjanci ruszyli za nim.

MJ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mieszkaniec Otwocka miał na koncie przestępstwa narkotykowe oraz jazdę samochodem pod wpływem alkoholu, za co został skazany na prawie rok więzienia. Nie spieszyło mu się do odsiadki, więc od dawna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, który wydał za nim dwa listy gończe i nakaz doprowadzenia. Niedawno mężczyzna wpadł w ręce stróżów prawa, bo jechał samochodem ul. Majową w Otwocku. Policjanci go rozpoznali, ale na ich widok 36-latek wyskoczył z samochodu i rzucił się do ucieczki. Stróże prawa ruszyli za nim.

– Pościg szybko się zakończył. Mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany – mówi nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. – Znaleziono przy nim woreczki i zawiniątka z folii, w których był biały proszek i zielony susz. Okazało się, że 36-latek miał przy sobie ponad 13 gramów amfetaminy, około trzech gramów marihuany i porcję mefedronu – wylicza nadkomisarz.

Mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających i substancji psychoaktywnych. – 36-latek przyznał się do winy – mówi nadkomisarz. Za to, co zrobił, grozi mu dodatkowy wyrok. Na razie otwocczanin został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę za wcześniejsze przestępstwa narkotykowe.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.