Gorący weekend

Grupa Papa D oraz Mariusz Totoszko z zespołem Volver będą gwiazdami tegorocznych Dni Karczewa. Zagrają w niedzielę, ale świętowanie zacznie się już w sobotę.

PRZEMEK SKOCZEK

Pokazy uczniowskiego poloneza i poezja, historyczne wystawy, a obok taneczne przeboje i cała zabawa typowa dla miejskich festynów. Chyba nigdzie w powiecie święto miasta nie jest obchodzone tak hucznie jak w Karczewie. Jedni to uwielbiają, inni zachowują sceptycyzm, ale wszyscy na tę dwudniową imprezę czekają. Choć z różnymi emocjami. Jedno jest pewne – przed nami gwarny, gorący, pełen muzyki weekend!

Sobota, 15 czerwca

  • MOSiR – III Karczewski Uliczny Bieg Wolności. Start o godz. 10 sprzed hali sportowej.
  • MGOK – otwarcie wystawy Towarzystwa Przyjaciół Karczewa „Karczewianie w mundurach” oraz wystawy Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Kolorowe impresje”, godz. 16.
  • Rynek Zygmunta Starego – uroczysty polonez w wykonaniu gimnazjalistów i ósmoklasistów ze SP nr 1 im. Bolesława Prusa, godz. 17.
  • MGOK – wieczornica poetycka z udziałem laureatów i jurorów
    XXX Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Jana Krzewniaka, godz. 18.
  • Rynek Zygmunta Starego – zabawa taneczna z DJ-em, godz. 21-23.

Niedziela, 16 czerwca

  • Kościół pw. św. Wita – msza w intencji mieszkańców, godz. 13.
  • Rynek Zygmunta Starego – wystąpienia władz samorządowych, wręczenie nagród zwycięzcom dyktanda „O pióro burmistrza Karczewa”, występy uczestniczki „The Voice Kids” Gabrieli Kurzac, koncert Orkiestry Dętej OSP Karczew, koncert Mariusza Totoszki z zespołem Volver, show grupy Papa D, zabawa taneczna i pokaz sztucznych ogni, godz. 15-23.30.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.