Wszystko z miłości

WIĄZOWNA: GMINNY PIKNIK W NIEDZIELĘ, 16 CZERWCA.

WiązLove to coroczne święto gminy, które obfituje w atrakcje i potężną dawkę muzyki. W tym roku zagrają m.in. zespoły Tacy Sami i Power Play oraz Antek Smykiewicz.

PRZEMEK SKOCZEK

W niedzielę na placu za OSP Wiązowna i Gminnym Ośrodkiem Kultury jak co roku wyrośnie scena, mnóstwo straganów i stanowisk z licznymi atrakcjami dla małych i dużych. Odbędą się zajęcia edukacyjne, warsztaty plastyczne dla dzieci, gry, zabawy, animacje. Będzie tanecznie.

Wystąpią podopieczni GOK-u, grupy disco polo – Power Play i Hit Boyz – oraz coverowy zespół Tacy Sami, który specjalizuje się w piosenkach Lady Pank. Gwiazdą wieczoru będzie Antek Smykiewicz – wokalista, uczestnik programów telewizyjnych takich jak: „The voice of Poland”, „Taniec z gwiazdami” czy „Twoja twarz brzmi znajomo!”.

Piknikowi będzie towarzyszył czwarty Jarmark Artystów, Rękodzielników i Zdrowej Żywności. Będzie można kupić wiele ciekawych i unikatowych przedmiotów, w tym piękne rękodzieło, ozdoby, zabawki, ubrania. Spróbujemy również potraw regionalnych. Zgłosiło się blisko 30 wystawców, którzy zajmą miejsca wzdłuż ul. Kościelnej (od ul. Nadrzecznej
do ul. Sportowej). Podczas pikniku WiązLove nastąpi rozstrzygnięcie konkursu profilaktycznego „Wypoczynek i zabawa w mojej rodzinie”. Impreza zaczyna się o godz. 13.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.